• طبقه بندی پرسش های متداول
    • هر شخص می‌تواند چه تعداد مجوز معدنی داشته باشد؟

      بر اساس تبصره 2 ماده 4 آیین‌نامه اجرایی قانون معادن: «اشخاص حقیقی نمی‌توانند بیش از یک تقاضای ثبت محدوده و یا پروانه اکتشاف داشته باشند. تعداد تقاضاهای ثبت محدوده در یک زمان برای اشخاص حقوقی، طبق دستورالعمل وزارت خواهد بود».

      عدم رعایت این بند و شرایط اخذ پروانه مذکور در ماده 4 مذکور موجب ابطال مجوز در هر مرحله از عملیات معدنی خواهد بود.

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 207,600,331
تعداد بازدید امروز : 15,898
تعداد بازدید دیروز : 36,681
تعداد بازدید هفته : 109,539
تعداد بازدید این ماه : 686,867
آخرین به روزرسانی : 14:04  1397/04/26

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

Page created in 1.6145820617676 seconds.
memoryUsage : 42822Kb