• سازندگان صنایع حمل و نقل ریلی از فاینانس خارجی و صندوق توسعه ملی استفاده کنند

   مهندس نعمت زاده در بازدید از پنجمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل ریلی :

   سازندگان صنایع حمل و نقل ریلی از فاینانس خارجی و صندوق توسعه ملی استفاده کنند

   سازندگان صنایع حمل و نقل ریلی از فاینانس خارجی و صندوق توسعه ملی استفاده کنند

   وزیر صنعت، معدن و تجارت در بازدید از پنجمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل ریلی خاورمیانه اظهار داشت: سازندگان صنایع حمل و نقل ریلی از فاینانس خارجی و صندوق توسعه ملی استفاده کنند.


   به گزارش شاتا ، مهندس نعمت زاده افزود: برنامه دولت دوازدهم حمایت از صنعت حمل و نقل و ساخت تجهیزات و وسایل جانبی آن می‌باشد.

   وی تصریح نمود: برای توسعه صنعت ریلی و ساخت تجهیزات و وسایل جانبی آن فعالیت‌های بسیاری در کشور آغاز شده است.
   وی گفت: با توجه به تأکید دولت و مجلس نسبت به توسعه صنایع ریلی و آنچه در برنامه ششم پیش بینی شده شاهد تلاش بیشتر تولیدکنندگان ایران هستیم.
   نعمت زاده  افزود :  از لحاظ کیفیت شرکت‌های داخلی و خارجی توانسته‌اند فعالیت شان را بسیار چشم‌گیر در نمایشگاه به معرض دید مخاطبان بگذارند .
   مهندس نعمت‌زاده اظهار امیدواری کرد : امسال که با نام اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال نامگذاری شده تولید کنندگان کشور فعالیت بیشتری از خود نشان بدهند.
   وی خاطر نشان کرد : برای تولید واگن‌های مسافری بین جاده‌ای و باری ظرفیت خوبی در کشور وجود دارد و سازندگان می‌توانند از فاینانس خارجی و صندوق توسعه ملی برای رفع نیازهای داخلی استفاده نمایند.
   وی گفت: در مورد ریل امکاناتی در کشور  نداشتیم و از 3 سال پیش با شرکت ذوب آهن اصفهان طی جلساتی در ارتباط با ادغام پروژه‌های سرمایه گذاری مذاکراتی انجام شد.
   گفتنی است : حمل و نقل به عنوان یکی از بخش‌های زیربنایی نقش مهمی در توسعه پایدار و دستیابی به اهداف توسعه اقتصادی و اجتماعی در کشور ایفاد می کند و سهم تولید ریل در ایران از 8 درصد هم‌اکنون به 11 درصد رسیده است.
   در پنجمین نمایشگاه صنعت حمل و نقل ریلی خدمات مختلف ریلی بخش مسافری درون شهری ، برون شهری وبخش باری انواع واگن‌های نیرو محرکه، واگن مولد، لوکوموتیو برقی و دیزلی قطعات مصرفی، واگن‌های اتوبوسی ، واگن‌های باری و شرکت‌های خدمات ارائه دهنده خدمات پس از فروش، خدمات تعمیر و نگهداری و بیمه‌ای حضور دارند.
   همچنین در این نمایشگاه کشورهایی از آلمان، ترکیه، روسیه، سوئد، سوئیس و چک ، فرانسه ، هند، ایتالیا، بلژیک، اسپانیا و جمهوری لیتووانی حضور دارند و در کنار شرکتهای داخلی نوین ترین تولیدات و تجهیزات و خدمات حوزه حمل و نقل ریلی را ارائه می نماید.
   در این نمایشگاه آخرین دستاوردها و فنآوری صنعت حمل و نقل ریلی ارتقاء تولیدات داخلی ، توسعه صادرات ، ارائه توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی ، و بومی سازی صنایع ریلی دیده می‌شود.
   نمایشگاه با حضور 300 شرکت داخلی و خارجی و مشارکت 17 کشور خارجی در متراژی به مساحت 12 هزار متر مربع گشایش یافته است.


    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 206,128,089
تعداد بازدید امروز : 2,701
تعداد بازدید دیروز : 22,796
تعداد بازدید هفته : 178,858
تعداد بازدید این ماه : 87,541
آخرین به روزرسانی : 18:34  1397/03/03

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

Page created in 3.1854848861694 seconds.
memoryUsage : 35263Kb