• تاریخ خبر: ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
   زمان خبر: 11:42
   تعداد بازدید: ۱۲۳
   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی مطرح کرد:

   "شریعتمداری" امین نظام و رهبری است/ پویایی وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور "شریعتمداری"

   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را امین نظام و رهبری توصیف کرد و گفت: حضور شریعتمداری می‌تواند یک پویایی، تحرک و انرژی مثبتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد کند.
   "شریعتمداری" امین نظام و رهبری است/ پویایی وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور "شریعتمداری"

   غلام محمد زارعی در گفت و گو با شاتا، گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت را نیروی امین نظام و رهبری توصیف کرد و گفت: با توجه به تجارب بسیار موفق و ارزشمندی که آقای شریعتمداری در مسئولیتهای مختلف برای خدمت به جامعه و نظام جمهوری اسلامی داشتند، امیدواریم برای تصدی منصب جدید نیز از حمایت همه جانبه نمایندگان مجلس شورای اسلامی برخوردار شود و این مسئولیت مهم را با موفقیت به پیش ببرد.

   رییس مجمع نمایندگان استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به جایگاه مهم وزارت صنعت، معدن و تجارت در امر تولید، اشتغال و صادرات اظهار کرد: با تجارب، تعهد و دلسوزی که  در محمد شریعتمداری سراغ دارم این وزارتخانه با حضور ایشان می تواند نقش آفرینی مهمی  در راستای اهداف  و سیاستهای کلی نظام ایفا کند.
   زارعی با عنوان کردن این موضوع که حضور شریعتمداری می تواند یک پویایی، تحرک و انرژی مثبتی در وزارت صنعت، معدن و تجارت ایجاد کند، گفت: با حضور شریعتمداری انسجام، هماهنگی و همدلی در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی در حوزه تولید و اشتغال در مجموعه وزارت صنعت، معدن و تجارت به وجود خواهد آمد.
   نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی در پایان با تأکید بر تقویت حوزه بازرگانی و تجارت اظهار کرد: با تقویت حوزه بازرگانی و تجارت و استفاده حداکثری از تمامی ظرفیت‌ها به افزایش صادرات غیرنفتی و مثبت شدن تراز تجاری کشور باید مورد توجه ویژه ای قرار بگیرد.
   اشتراک گذاری در فارس توییتر   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در کلوب   اشتراک گذاری در افسران اشتراک گذاری در google+ اشتراک گذاری در telegram

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

ساعت کار 8 الی 16

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 198,402,663
تعداد بازدید امروز : 6,769
تعداد بازدید دیروز : 30,984
تعداد بازدید هفته : 6,769
تعداد بازدید این ماه : 1,366,033
آخرین به روزرسانی : 00:29  1396/07/29

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.