• شریعتمداری با فضای بازرگانی و تجاری کشور به خوبی آشنا است

   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی:

   شریعتمداری با فضای بازرگانی و تجاری کشور به خوبی آشنا است

   شریعتمداری با فضای بازرگانی و تجاری کشور به خوبی آشنا است

   به گفته عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گزینه پیشنهادی وزارت صنعت، معدن و تجارت با فضای بازرگانی و تجاری کشور به خوبی آشنا است.

   به گزارش شاتا، رامین نورقلی‌پور درباره انتخاب محمد شریتعمداری به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت اظهار کرد: آقای شریعتمداری سابقه بسیار خوبی در بدنه هیأت دولت دارند و به عنوان یکی از کسانی که عهده‌دار وزارت بازرگانی بودند با فضای بازرگانی و تجاری کشور به خوبی آشنا هستند.
   عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی افزود:  با توجه به توانمندی‌هایی که آقای شریعتمداری دارند، می‌توانند از عهده این مسئولیت مهم برآیند.
   نورقلی‌پور در پاسخ به این سوال که آیا انتخاب شریعتمداری برای وزارت صنعت، معدن و تجارت را خوب ارزیابی‌ می‌کنید، اظهار کرد: در حال حاضر وی به عنوان وزیر صنعت، معدن و تجارت از سوی رییس جمهوری به مجلس شورای اسلامی معرفی شده‌اند و بنده نیز به انتخاب آقای روحانی احترام می‌گذارم. البته ما سوالاتی از آقای شریعتمداری داریم که در جلساتی که با ایشان خواهیم داشت مطرح می‌کنیم و بدون شک برنامه‌های ایشان را دریافت خواهیم کرد.
   وی بیان کرد: به طور قطع با تعاملی که وزیر صنعت، معدن و تجارت می‌تواند با فعالیت گسترده و هوشمندانه در بازار تولید و معادن کشور برقرار کند، بخش صنعت را به جلو می برد.
   نورقلی پور با اشاره به بخش معدن نیز گفت: در بخش معدن نیز این مسائل مطرح است. یک پتانسیل بزرگ به نام معدن در کشور وجود دارد. حال نیازمند استفاده و ورود تکنولوژی و سرمایه‌گذاری در این بخش هستیم. کارهای بزرگی وجود دارد که باید در حوزه صنعت، معدن و تجارت انجام شود.
   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 200,843,200
تعداد بازدید امروز : 47,774
تعداد بازدید دیروز : 56,362
تعداد بازدید هفته : 47,774
تعداد بازدید این ماه : 1,305,344
آخرین به روزرسانی : 16:07  1396/09/25

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

Page created in 4.5667259693146 seconds.
memoryUsage : 35212Kb