• مدیرعامل بانک صنعت و معدن در جلسه شورای اطلاع رسانی و مدیران روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت:

      باید مدل‌های جدید اطلاع رسانی را ارایه دهیم/ لزوم مهارت افزایی در صنعت و بازاریابی

      باید مدل‌های جدید اطلاع رسانی را ارایه دهیم/ لزوم مهارت افزایی در صنعت و بازاریابی

      رییس هیأت مدیره و مدیرعامل بانک صنعت و معدن با تأکید بر مهارت افزایی در حوزه صنعت و بازاریابی، گفت: برای اطلاع رسانی در زمینه فعالیت‌های اقتصادی و صنعتی دولت باید مدل‌های جدید و خاص را دنبال کنیم.

       به گزارش شاتا، علی اشرف افخمی در جلسه شورای اطلاع رسانی و مدیران روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت، تصریح کرد: پیش از تصرف بازار باید به دنبال اثرگذاری بر ذهن مشتری بود، زیرا تاثیرگذاری بر ذهن مشتری به معنای در دست گرفتن بازار نیز هست.

      وی ضمن تاکید بر مهارت افزایی در حوزه صنعت و بازاریابی، تغییر نگاه نسبت به توسعه را حائز اهمیت شمرد و افزود: حضور در فضای بین المللی به ما رقابت را می‌آموزد و این رقابت است که به ما می‌آموزد تا دانایی خود را افزایش دهیم و مدل های کسب و کار خود را نوسازی کنیم.
      افخمی در ادامه GDP و میزان صادرات کشورهای پیشرفته را با ایران مقایسه کرد و روش های جدید کسب و کار و حضور در فضای بین‌المللی را از جمله روش‌هایی برشمرد که می تواند به کشورمان کمک کند تا به جایگاه واقعی خود در جهان دست یابد.
      مدیرعامل بانک صنعت و معدن با اعلام اینکه ما به دنبال کار کلاسیک نیستیم به موفقیت‌های دوره دولت تدبیر و امید اشاره کرد و گفت: در صنایع زیرساخت، پتروشیمی و فولاد و دیگر صنایع اقدامات موثری در کشور صورت گرفته است که به عنوان مثال تا زمان دولت یازدهم ظرفیت فولاد کشور 17 میلیون تن بوده و در 4 سال گذشته برای 8 میلیون تن ظرفیت جدید ال‌سی گشایش یافت که این تنها کار بانک صنعت و معدن است.
      وی گفت: در جهان امروز تولید فکر از سودآوری بالایی برخوردار است و شرکت های مشاوره از این طریق درآمدهای بالایی دارند، مانیز در داخل کشور باید برای این نوع فعالیت ارزش قائل شده و برای آن برنامه ریزی کنیم.
      افخمی سند چشم انداز 20 ساله کشور را دقیق و کارشناسانه توصیف کرد و گفت برای تحقق اهداف این سند باید برنامه عملیاتی تدوین شود.
      نام:
      پست الکترونیک:
      شرح نظر:
      کد امنیتی:
       

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 204,027,417
تعداد بازدید امروز : 13,301
تعداد بازدید دیروز : 24,214
تعداد بازدید هفته : 171,994
تعداد بازدید این ماه : 13,301
آخرین به روزرسانی : 11:50  1397/01/01

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

Page created in 2.8187999725342 seconds.
memoryUsage : 49201Kb