• سینکی : برند سازی ظرفیت استانی را ملی می کند /میز تخصصی-حرفه ای استان ها تشکیل می شود

   میزهای حرفه ای – تخصصی استان ها در معاونت امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت ، معدن و تجارت راه اندازی می شود .

   سهم صنعت معدن و تجارت از تولید ناخالص داخلی 41درصد است و همین امرضرورت توجه به این حوزه را بیش از پیش آشکار می کند.

   حسن یونس سینکی ، معاون امور اقتصادی و بازرگانی وزارت صنعت ، معدن و تجارت با اعلام این مطلب در نشست تخصصی با روسای ادارات تابعه سازمان صمت افزود :این میز های حرفه ای امکان بهره گیری از ظرفیت ها در همه استان ها را فراهم می کند و فرصت برای تصمیم سازی و بهره گیری از ظرفیت های بالقوه نیز ایجاد خواهد شد.

   او در بخش دیگری از سخنانش به موضوع توسعه یافتگی در رفتار حوزه بازرگانی امروز جهان اشاره کرد و گفت: نمی توان این نکته را نادیده گرفت و به اعتبارتعاریف منطقه ای مقابل توسعه ناوگان توزیع ایستاد. فروشگاه های زنجیره ای یافنه های امروزین این نظام است و حضورشان شبکه سنتی را متاثر می کند .

   به گفته وی لازم است برای رفع مشکلات شبکه سنتی چاره ای اندیشیده شود.سینکی اضافه کرد :تجارت الکترونیک رشدی فراوان را تجربه کرده و طبق آمار در سال 1396برابر 110هزار میلیارد تومان پول در تجارت الکترونیک جابجا شده است .

   این مقام مسئول ادامه داد:سهم صنعت معدن و تجارت از تولید ناخالص داخلی 41درصد است و همین امرضرورت توجه به این حوزه را بیش از پیش آشکار می کند .

   وی در سومین روز سفر استانی اش ،در کرمانشاه حضور دارد،به همکارانش در این استان توصیه کرد تلاش برای برند سازی در این استان را در دستور کار قرار دهند.

   سینکی گفت :باتوجه به موقعیت استان و نرخ بالای بیکاری،لازم است این استان ،اقدامات لازم برای داشتن یک برند ویژه را در دستور کار قرار دهد.

   وی افزود : برند سازی ظرفیت استانی را ملی و ظرفیت ملی را بین المللی می کند و امیدوارم همه استان ها این مهم را در دستور کار قرار دهند.

   او همچنین در خصوص ضرورت مبارزه با قاچاق تاکید کرد : ماهیت مبارزه با قاچاق امنیتی نیست ولازم است برخورد حرفه ای در این حوزه صورت گیرد. وی از همکارانش خواست در این بخش پیشنهاداتی را برای برخورد حرفه ای با قاچاق ارائه دهند .

   در این نشست روسای سازمان صنعت ،معدن و تجارت استان کرمانشاه مشکلات خود را طرح کردند و با تبیین ویژگی های خاص استان کرمانشاه شرایط برای توسعه ورونق در این استان را توضیح دادند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88809944

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 209,387,623
تعداد بازدید امروز : 15,279
تعداد بازدید دیروز : 25,430
تعداد بازدید هفته : 175,389
تعداد بازدید این ماه : 792,608
آخرین به روزرسانی : 22:29  1397/06/28

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.

Page created in 4.7717368602753 seconds.
memoryUsage : 48925Kb