X
یکشنبه, ۱۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۴:۲۹ ۶۲۳
طبقه بندی: دولت الکترونیک
چچ
سامانه آمار تولید واحدهای صنعتی

سامانه آمار تولید واحدهای صنعتی

آمار تولید بصورت ماهیانه توسط واحدهای صنعتی و معدنی ارسال گردد. پیش نیاز ورود به این سایت داشتن کد شناسه تولید از سامانه بروز رسانی است بنابراین واحدهایی که کد رهگیری دریافت نکرده و یا کد آنها مورد تایید کارشناسان مربوطه نباشند نمی توانند آمار خود را ارسال نمایند.

با توجه به یکپارچگی فرآیندها آمار ارسال شده ممکن است در سایر فرآیندهای این وزارتخانه مورد استفاده گردد(مانند فرآیند دریافت مواد اولیه از بورس و پتروشیمی)بنابراین در صحت و سقم آن دقت فرمایید

مدارک مورد نیاز:

گام اول- انتخاب دوره : بر روی زبانه گام اول کلیک نمایید. نام واحد، سال وماه مورد نظررا انتخاب برروی دکمه "ذخیره" کلیک نمایید.پس ازمشاهده پیغام ثبت اطلاعات باموفقیت انجام شد بر روی دکمه تایید کلیک نمایید.

پس از مشاهده پیغام ثبت اطلاعات با موفقیت انجام شد (مطابق شکل زیر) بر زبانه گام دوم کلیک نمایید.

گام دوم -میزان تولید: بر روی زبانه میزان تولید کلیک نمایید. کلیه محصولات انتخاب شده توسط هر واحد در این صفحه نمایش داده می شود. در مقابل نام محصول، میزان تولید بر حسب واحد سنجش تعریف شده ،‌میزان فروش و ارزش فروش داخلی را برحسب ریال وارد نموده بر روی دکمه ذخیره کلیک نمایید. پس ازمشاهده پیغام ثبت اطلاعات باموفقیت انجام شد بر روی دکمه تایید کلیک نمایید.

توجه1: در هرصفحه فقط 10 محصول نمایش داده می شود اگر تعداد محصولات بیش از 10 رکورد می باشد به صفحات بعدی مراجعه و اطلاعات مربوطه را وارد نمایید . برای این منظور با کلیک بر روی دکمه ذخیره عملیات ذخیره سازی هر صفحه را انجام دهیدو سپس برروی شماره صفحه بعدی کلیک نمایید.

توجه2: محصولات نمایش داده شده در این صفحه برای واحدهایی است که از درخت محصول جدید انتخاب نموده باشند، در صورت عدم نمایش محصولات واحد در این صفحه بر قسمت در صورتی که محصول تولیدی شما در لیست نمی باشد، برای افزودن محصول اینجا را کلیک کنید. در پایین صفحه مراجعه و محصولات خود را از درخت محصول انتخاب نمایید.

گام سوم- صادرات: پس از کلیک بر روی زبانه گام صادرات چنانچه واحد صادر کننده نمی باشد در مقابل سوال آیا در این دوره صادرات محصول داشته اید؟ کلمه خیر را انتخاب نمایید و پس از کلیک بر روی دکمه ذخیره بامشاهده پیغام ثبت اطلاعات باموفقیت انجام شد بر روی دکمه تایید کلیک نمایید و به گام بعدی وارد شوید. در غیر اینصورت و داشتن صادرات کلمه بلی را انتخاب و اطلاعات مربوط به فرم را تکمیل و پس از انجام عملیات ذخیره سازی وکلیک برروی دکمه تایید به گام بعدی وارد شوید .

گام چهارم- اشتغال:

اطلاعات این بخش از قبل وارد شده است . تغییرات اشتغال (افزایش یا کاهش) نفرات را با توجه به اقلام اطلاعاتی درخواست شده تکمیل نمایید.

توجه : اطلاعات این بخش در حال ساخت می باشد . در حال حاضر اطلاعات پرسنلی شامل تعداد پرسنل رسمی، قراردادی و پیمانکاری را تکمیل و ثبت نمایید.

گام پنجم- برنامه تولید : همانند قسمت صادرات در صورت داشتن برنامه تولید با انتخاب کلمه بلی فرم نمایش داده شده را تکمیل و سپس عملیات ذخیره سازی را انجام دهید. در غیر اینصورت دکمه خیر را انتخاب و عملیات ذخیره سازی را انجام دهید . قابل توجه است این گام بصورت سالیانه تکمیل می شود.

در اینجا مراحل ثبت اطلاعات انجام پذیرفته است . چنانچه اطلاعات مورد درخواست را به ترتیب انجام و تکمیل نموده باشید تایید نهایی اطلاعات فعال و با کلیک بر روی آن می توانید اطلاعات خود را ارسال نمایید

مشاهده آمارهای ارسال شده :‌این قسمت جهت اطلاع کاربران از وضعیت ارسال و تایید آمار تولید می باشد و نیازی به تکمیل فرم ندارد. کاربران پس از ثبت و ارسال آمار می توانند وضعیت و مقدار آمار ارسال شده را با کلیک بر روی کلمه بیشتر مشاهده نمایند

No Cache
Generate time: 1.2070994377136
Query time: 0.42516406377157