X
دوشنبه, ۱۶ دی ۱۳۹۲ ۲۲:۲۰ ۲۹۳۲
چچ
بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از شرکت کک سبز خرمشهر

بازدید رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان از شرکت کک سبز خرمشهر

بمنظور آشنایی با مسایل و مشکلات شرکت کک سبز خرمشهر، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان و هیئت همراه از محل احداث این کارخانه در شهرک صنعتی شهرستان خرمشهر بازدید کردند.

امیر حسین نظری به همراه معاون تولید و معاون برنامه ریزی و توسعه و فن آوری این سازمان، ضمن بازدید از این کارخانه، از نزدیک با روند اجرایی و پیشرفت فیزیکی آن آشنا و راهکارهای لازم جهت راه اندازی و تسریع در حل مشکلات موجود ارایه گردید.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان، در این بازدید نحوه چگونگی روند پیشرفت و احداث کارخانه ، تولید و فرآوری محصولات جانبی، شناسایی پتانسیلهای سرمایه گذاری در بخش صنعت آلومینیوم، مشارکت در استخراج و بهره برداری از ضایعات برخی پالایشگاههای خاص نفتی را با مسئولین و کارشناسان ذیربط در این کارخانه مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی از پیشرفت بالغ بر 80 درصدی این کارخانه در شهرک صنعتی شهرستان خرمشهر خبر داد.

نظری گفت: با همکاری خوب تمام دستگاههای اجرایی ذیربط و پیگیری های مناسب مسئولین ، این کارخانه در حال اورهال تجهیزات نصب شده جهت تست و راه اندازی می باشد.

شایان ذکر است: این محصول بعنوان فرآوری کک از ضایعات برخی پالایشگاههای خاص نفتی ، جهت استفاده در صنعت آلومینیوم سازی کشور که مورد نیاز آنان می باشد، تولید می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.5844453175863
Query time: 6.8274269104004