X
دوشنبه, ۲۳ فروردین ۱۳۹۵ ۱۳:۵۷ ۴۸۰۰
چچ
انتصاب رییس موسسه آموزش عالی علمی ـ کاربردی صنعت، معدن و تجارت

انتصاب رییس موسسه آموزش عالی علمی ـ کاربردی صنعت، معدن و تجارت

وزیر صنعت، معدن وتجارت با صدور حکمی «امیرحسین ساوه» را به سمت رییس موسسه عالی علمی ـ کاربردی صنعت، معدن و تجارت تعیین کرد.

به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)؛ «مهندس محمدرضا نعمت‌زاده» در متن حکم انتصاب صادر شده آورده است : نظر به مراتب شایستگی، تعهد و تجارب جنابعالی و بنابر پیشنهاد معاون آموزش، پژوهش و فناوری به موجب این حکم به سمت رییس موسسه عالی علمی ـ کاربردی صنعت، معدن و تجارت منصوب می‌شوید.
وی در ادامه تصریح کرده است: با عنایت به ضرورت استحکام بخشی به نظام آموزش علمی ـ کاربردی در بخش صنعت، معدن و تجارت و مدیریت یکپارچه مراکز علمی ـ ‌کاربردی انتظار دارد تا در راستای تحقق اهداف، سیاست‌ها، برنامه‌ها و تکالیف قانونی وزارت متبوع، وظایف زیر را با استفاده از بالاترین روش‌ها و شیوه‌ها و در چارچوب ضوابط و مقررات، با هماهنگی معاون آموزش، پژوهش و فناوری به انجام رسانید.
1) برنامه‌ریزی، ساماندهی، نظارت و هدایت آموزش‌های علمی ـ‌ کاربردی در راستای سیاست‌ها، برنامه‌ها و خط‌مش‌های وزارت متبوع
2) نیازسنجی مستمر آموزشی مبتنی بر نیازهای بخش، آمایش سرزمین و سیاست‌های ابلاغی وزارت متبوع
3) پذیرش دانشجو در دوره‌های علمی ـ کاربردی مصوب برای مراکز آموزش علمی ـ کاربردی بخش مربوطه با هماهنگی دانشگاه جامع علمی ـ‌ کاربردی
4) هدایت و اجرای دوره‌های کاردانی، پودمانی و کوتاه‌مدت علمی ـ کاربردی متناسب با نیاز بخش با رعایت ضوابط و مقررات در مراکز آموزش علمی ـ کاربردی
5) افزایش مهارت‌های شغلی شاغلان بخش به منظور افزایش بهره‌وری نیروی کار
6) ایجاد زمینه‌های مناسب برای انجام پژوهش‌های کاربردی و فناوری در دوره‌های مربوطه
7) فراهم آوردن بسترهای لازم برای انجام فعالیت‌های دانشجویی، فرهنگی و اجتماعی

 

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 10.534340699514
Query time: 9.7455526987712