X
سه شنبه, ۲۴ مهر ۱۳۹۷ ۱۵:۱۲ ۱۰۰۶
چچ
بهره برداری از مجموعه ورزشی شهیدحججی تا دوماه آینده

دادکان مشاور وزیر صمت خبرداد:

بهره برداری از مجموعه ورزشی شهیدحججی تا دوماه آینده

مجموعه ورزشی وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای ایجاد انگیزه برای کارکنان وزارت صمت با نام شهید حججی تا دو ماه آینده به بهره برداری می‌رسد. ساخت این مجموعه ورزشی از 6 ماه گذشته آغاز شد و در این بازه زمانی 70درصد از زیرساخت‌های آن تکمیل شده‌است.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تربیت بدنی و ورزش با اعلام این موضوع گفت: این مجموعه با مساحتی بیش از 4هزار متر مربع رو‌به‌روی دانشگاه علم و صنعت واقع شده‌است و بعد از بهره‌برداری در اختیار کارکنان سازمان قرار خواهد گرفت.

محمد دادکان در ادامه با اشاره به خدمات این مجموعه ورزشی افزود: ساخت این مجموعه از 6ماه پیش آغاز شده و در واقع ورزشگاه را از یک مکان متروکه در این مدت به 70 درصد بهره‌برداری رسانده‌ایم.

مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور تربیت بدنی و ورزش تصریح کرد: برای این مجموعه امکاناتی مانند سالن دارت، سونا و جکوزی، سالن چندمنظوره سرپوشیده، زمین چمن مصنوعی، سالن ورزش‌های رزمی و سالن تنیس روی میز در نظر گرفته‌شده‌است. این خدمات به صورت شبانه‌روزی به تمام کارکنان وزارت صمت ارائه می‌شود و حتی مسیری برای پیاده‌روی خانوادگی پرسنل هم در نظر گرفته‌ایم.

وی در پایان گفت: این مجموعه به نام شهید حججی نام‌گذاری شده‌است. لازم می‌دانم از دستور مساعدت دکتر شریعتمداری، وزیر محترم جهت احداث این مجموعه و معاونین محترم، شجاعی برهان و الستی تشکر نمایم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 8.3525533676147
Query time: 6.7461225191752