X
سه شنبه, ۰۴ شهریور ۱۳۹۹ ۱۵:۵۰ ۱۱۴۲
چچ
شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلف به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت و انبارها شدند/هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبت شده تخلف تلقی می شود

سرپرست دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت:

شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلف به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت و انبارها شدند/هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبت شده تخلف تلقی می شود

به گفته سرپرست دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت تمامی شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلف به ثبت اطلاعات خود در سامانه جامع تجارت و انبارها شدند.

به گزارش شاتا، کامران کارگر با بیان این مطلب، افزود: در راستای اجرای بند ۱۱ مصوبات دستور دوم نود و هفتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار تمامی شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلف هستند از اول شهریورماه امسال اطلاعات موجودی اولیه، تولید، فروش، مصرف و ورود و خروج انبار کالاهای خود را صرفاً مطابق برنامه زمانبندی و ترتیبات لازم در سامانه‌های جامع تجارت (www.ntsw.ir) و سامانه جامع انبارها (www.nwms.ir) ثبت نمایند.

وی تصریح کرد: از این پس از عملکرد شرکت‌ها بر اساس اطلاعات ثبت شده در این سامانه ها ارزیابی شده و هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبتی با واقعیت یا تأخیر در ثبت اطلاعات می‌تواند منجر به وقوع تخلف عرضه خارج از شبکه، احتکار، عدم اعلام موجودی و یا سایر تخلفات شود.

سرپرست دفتر برنامه‌ریزی تامین، توزیع و تنظیم بازار وزارت صمت اضافه کرد: ثبت موجودی اولیه فقط برای یک بار برای هر محصول مجاز بوده و موجودی کالا پس از این مرحله صرفاً بر اساس فرآیندهای تولید، فروش و.. تغییر خواهد کرد و موجودی اولیه تاریخ اول مردادماه باید حداکثر تا تاریخ ششم شهریورماه در سامانه ثبت شود.

کارگر اضافه کرد: شرکت‌ها همچنین مکلف هستند تولید هفتگی خود(شنبه تا جمعه) را نهایتاً تا یکشنبه هفته بعد در سامانه ثبت کنند و اطلاعات تولید مردادماه نیز در نهایت تا دهم شهریورماه در قالب 4 سند برای هر هفته از مردادماه، در سامانه جامع تجارت ثبت گردد.

وی گفت: شرکتها همچنین باید سایر رویه های ورود و خروج کالا از موجودی خود از جمله صادرات، مصرف، اسقاط و..در مردادماه 1399 را در نهایت تا 10 شهریورماه در سامانه جامع تجارت ثبت نمایند.

در متن نامه آمده است :

در راستای اجرای بند ۱۱ مصوبات دستور دوم نود هفتمین جلسه کارگروه تنظیم بازار مورخ 99/6/4 به شماره 60/85197 اعلام می دارد کلیه شرکت های تولید کننده بیلت، بلوم و اسلب مکلفند از تاریخ 99/6/1 اطلاعات موجودی اولیه، تولید، فروش، مصرف و ورود و خروج انبار کالاهای مذکور خود را صرفا مطابق برنامه زمان بندی و ترتیبات پیوست در سامانه های جامع تجارت Www. 1tsw . ir و جامع انبارها www. nwms . ir
ثبت نمایند.

لازم به ذکر است از این پس عملکرد شرکت ها بر اساس اطلاعات ثبت شده در سامانه های فوق الذکر ارزیابی شده و هر گونه مغایرت در اطلاعات ثبتی با واقعیت با تأخیر در ثبت اطلاعات، می تواند منجر به وقوع تخلف عرضه خارج از شبکه، احتکار، عدم اعلام موجودی و یا سایر تخلفات گردد.

کامران کار کر
سرپرست دفتر برنامه ریزی تأمین، توزیع و تنظیم بازار

برای دریافت فایل بر روی لینکهای زیر کلیک کنید .

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.9359059333801
Query time: 5.1291704177856