X
سه شنبه, ۲۶ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۲۶ ۹۶۸
چچ
عرضه فراوان مرغ منجمد با کیفیت و قیمت مناسب از امروز/مدیریت خرید هیجانی مردم در فصول پرتقاضا با انسجام بین بخشی/تداوم سیاست‌های تنظیم بازاری وزارت صمت

وزیر صمت در نشست مشترک با وزیر جهاد کشاورزی اعلام کرد:

عرضه فراوان مرغ منجمد با کیفیت و قیمت مناسب از امروز/مدیریت خرید هیجانی مردم در فصول پرتقاضا با انسجام بین بخشی/تداوم سیاست‌های تنظیم بازاری وزارت صمت

وزیر صنعت، معدن و تجارت در نشست مشترک با وزیر جهاد کشاورزی، مهمترین مسئولیت بخش اقتصادی دولت را تأمین معیشت مردم به خصوص در شرایط جنگ اقتصادی کنونی دانست.

به گزارش شاتا، علیرضا رزم‌حسینی در نشست مشترک با کاظم خاوازی «وزیر جهاد کشاورزی» و معاونان این وزارتخانه که در خصوص تنظیم بازار کالاهای کشاورزی برگزار شد، با بیان این مطلب، افزود: هماهنگی و تعامل بسیار خوبی میان وزارت صنعت، معدن و‌تجارت و وزارت جهاد کشاورزی وجود دارد که این جلسه نیز به منظور انسجام بیشتر برگزار شده است.

هماهنگی دستگاه‌های مرتبط با تنظیم بازار در ستاد تنظیم بازار

وی ستاد تنظیم بازار را هماهنگ کننده دستگاه‌های مرتبط در امر تنظیم بازار دانست و ادامه داد: جلسات این ستاد با حضور همه اعضای موثر به صورت منسجم، منظم و هفتگی تشکیل می شود.

مدیریت خرید هیجانی مردم در فصول پرتقاضا با انسجام بین بخشی

وزیر صنعت، معدن و تجارت در ادامه با اشاره به اینکه در ایام عید و مناسبات مختلف به دلیل افزایش تقاضا هیجانات مردم در خرید ( خرید هیجانی) نیز بیشتر می‌شود، گفت: با برگزاری جلسات ستاد تنظیم بازار و انعقاد جلسات مختلف تخصصی با دستگاه‌های ذیربط و انسجام بین بخشی که جلسه امروز نیز در همین راستا بوده است، هیجانات بازار مدیریت و تعدیل می کنیم.

عرضه مناسب مرغ در شبکه های توزیع با محوریت وزارت صمت

رزم حسینی با اعلام اینکه وزارت جهاد کشاورزی نسبت به تامین به موقع مرغ اقدام میکند، اضافه کرد: وزارت صمت نیز با در اختیار داشتن شبکه توزیع ۳ میلیون نفری صنفی، هماهنگی با شرکت های تعاونی مختلف اعم از کارکنان، نیروهای مسلح، بسیج اصناف، تشکل‌ها و شبکه های مردم محور کار توزیع را بصورت مناسب انجام می‌دهد.

عرضه فراوان مرغ منجمد با کیفیت و قیمت مناسب از امروز

وی با اعلام اینکه از امروز کار توزیع مرغ منجمد نیز با کیفیت و تناژ مناسب آغاز می‌شود، تصریح کرد: عرضه مناسب مرغ منجمد باعث تعادل در قیمت و فرونشست هیجانات خرید خواهد شد.

تداوم سیاست‌های تنظیم بازاری وزارت صمت

وزیر صمت همچنین با تاکید بر اینکه سیاست های تنظیم بازار تداوم دارد، بیان کرد: سیاست وزارت صمت وفور کالا در کشور در کنار عرضه مناسب است.

افزایش تولید اقلام مورد نیاز مردم با تسهیل فرآینده و تامین به موقع مواد اولیه

رزم حسینی با اعلام اینکه افزایش تولید در اقلام مورد نیاز مردم در حال انجام است، گفت: پیش بینی مواد اولیه مورد نیاز و تسهیل مقررات و فرآیندها شده است .

مدیریت خرید هیجانی مردم با وفور کالا و عرضه مناسب

وی در پایان تصریح کرد: با تمهیدات انجام شده و وفور و عرضه مناسب، خرید هیجانی مردم به حداقل ممکن می رسد و بازار تثبیت خواهد یافت که هم اکنون نیز این مورد در حال انجام است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 7.2281840642293
Query time: 6.4905468622843