X
فرم مشاهده خبر
۱۴۰۰/۰۳/۲۳ ۱۶:۳۷ ۱۸۲
چچ
انعقاد تفاهم نامه همکاری وزارت صمت و جهاد دانشگاهی

در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی های تابعه وزارت صمت انجام شد:

انعقاد تفاهم نامه همکاری وزارت صمت و جهاد دانشگاهی

در حاشیه جلسه شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی سازمان ها، شرکت ها و موسسات تابعه وزارت صمت تفاهم نامه همکاری وزارت صنعت، معدن و تجارت با جهاد دانشگاهی کشور در خصوص تشکیل دبیرخانه دائمی جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی به امضا رسید.

به گزارش شاتا، این تفاهمنامه در خصوص همکاریهای مشترک در راستای تشکیل دبیرخانه دائمی جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی موسوم به فردا به امضای رئیس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت صمت و معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور رسید.

بر اساس این گزارش، تفاهمنامه مذکور با هدف تلاش برای ترویج و توسعه «فرهنگ صنعتی» در سطح جامعه، کمک به معرفی خدمات، فعالیت ها، و دستاوردهای حوزه های صنعت و معدن و همینطور مسئولیت های اجتماعی شرکت ها و سازمان های مرتبط با این حوزه ها، تقویت ارتباط و تعاملات سازنده بین دانشگاهیان و هنرمندان حوزه فیلم و عکس و مدیران و کارگزاران وزارت صمت و همچنین دیگر اهداف مشترک منعقد گردید.

گفتنی است تفاهمنامه وزارت صمت و جهاد دانشگاهی کشور با موضوع همکاری های فی مابین در برگزاری ششمین جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی موسوم به فردا و اجرای برنامه های فرهنگی ترویجی جهت دستیابی به اهداف عنوان شده به امضای محمد حسن ترابی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت و عیسی علیزاده معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی کشور رسید.

جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی موسوم به فردا، سیاست هایی همچون ایجاد هم افزایی بین توسعه فناوری – صنعتی و توسعه هنری کشور ، مستندسازی تصویری و معرفی و نمایش فعالیت ها، نوآوری ها، توانمندیها و دستاوردهای کشور در بخش های مختلف فناوری و نوآوری و صنعت و همچنین فرهنگ سازی و ارتقاء غرور ملی و تقویت روحیه خودباوری به ویژه در جوانان و دانشجویان را دنبال می کند.

پیش از این طی حکمی از سوی حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی کشور، محمد حسن ترابی رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت صمت به عنوان عضو شورای سیاستگذاری جشنواره ملی فیلم و عکس فناوری و صنعتی(فردا) منصوب شده بود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 1.3104507128398
Query time: 0.3527790705363