X
پنجشنبه, ۰۴ شهریور ۱۴۰۰ ۱۴:۴۸ ۳۱۹۲
چچ
حضور فاطمی امین وزیر جدید صمت در محل کار

حضور فاطمی امین وزیر جدید صمت در محل کار

وزیر جدید صنعت معدن و تجارت صبح امروز با حضور در محل این وزارتخانه مورد استقبال علیرضا رزم‌حسینی، وزیر پیشین صمت قرار گرفت.

به گزارش شاتا، سیدرضا فاطمی‌امین صبح امروز (4 شهریور ماه) با حضور در محل ساختمان ستاد وزارت صنعت، معدن و تجارت در نشست مشترک با وزیر سابق و تعدادی از معاونین و مدیران ارشد این وزارتخانه، ضمن تشکر و قدردانی از زحمات وزیر پیشین گفت: بنده با آقای رزم‌حسینی در گذشته و در استان خراسان رضوی به نوعی همکار بودیم و ایشان را صاحب افکار ارزشمند در حوزه های مختلف می دانیم.
وزیر صنعت معدن و تجارت با تأکید بر ویژگی های برجسته رزم حسینی، افزود: ان‌شاءالله در آینده از تجارب، نظرات و توانایی‌ها و مشورت های ایشان استفاده خواهیم کرد.
فاطمی‌امین در ادامه با اشاره به تنوع و وسعت وظایف وزارت صمت، خاطر شنان کرد: در شرایط جنگ اقتصادی، وزارت صمت یکی از وزارتخانه‌های پیشران و حاضر در خط مقدم است و قطعا نوع نگاه و تجارب بسیار موثر آقای رزم‌‌حسینی و دیگر صاحب نظران در مسیر انجام بهتر امور مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

درایت و تجارب وزیر صمت موجب موفقیت وزارتخانه خواهد بود
وزیر سابق صمت نیز در این جلسه ضمن خوشامدگویی و تبریک به وزیر صنعت، معدن و تجارت، به جهت اخذ رأی اعتماد بالای نمایندگان مجلس شورای اسلامی، گفت: مطمئنا درایت و تجارب آقای فاطمی‌امین، منشأ خیر و موفقیت در وزارتخانه مهم خواهد شد.
علیرضا رزم حسینی با بیان اینکه در مدت ۱۱ ماه گذشته، مجموعه وزارت صمت تمام تلاش خود را در راستای تحقق اهداف وزارتخانه و انجام وظایف بکار برده است، تصریح کرد: همدلی و همکاری خوبی در وزارتخانه و بین معاونین و بخش‌های مختلف وزارت صمت وجود داشت و تلاش شد تا به عنوان یک وزارتخانه اصلی در حوزه اقتصاد و مسئول تولید کشور، حامی واقعی تولیدکنندگان و فعالان اقتصادی باشد.
وی قانون انتزاع و بازگشت وظایف وزارت جهاد کشاورزی به آن وزارتخانه را یک اتفاق مهم و مثبت خواند که موجب برداشتن بار بزرگی از وزارت صمت و ایجاد شرایط برای تمرکز بر دیگر حوزه‌های وزارتخانه شد.
رزم حسینی در پایان ضمن آروزی توفیق برای وزیر جدید، نسبت به ادامه همکاری با وزارت صمت اعلام آمادگی کرد و گفت: ما در هر جایگاهی که هستیم، سرباز و خدمتگزار این نظام هستیم و بنده مشتاقانه آماده همکاری و ارائه مشورت در حوزه‌های مختلف و در حد توان هستم و امیدوارم بتوانم گامی در جهت کاهش مشکلات اقتصادی بردارم.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Generate time: 5.7800478935242
Query time: 5.0777955055237