• بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه تولید میلگرد و مصنوعات فلزی در مازندران

   بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه تولید میلگرد و مصنوعات فلزی در مازندران

   بازدید وزیر صنعت، معدن و تجارت از کارخانه تولید میلگرد و مصنوعات فلزی در مازندران

   وزیر صنعت، معدن وتجارت در ادامه سفر خود به استان مازندران از شرکت فولاد البرز ایرانیان ، تولید کننده میلگرد و دیگر مصنوعات فلزی در شهرستان میاندرود بازدید کرد.

   به گزارش شاتا ؛ این کارخانه که تا سه ماه آینده به طور رسمی افتتاح خواهد شد هم اکنون ظرفیت تولید حدود 800 هزار تن میلگرد با اشتغال 600 نفر به صورت مستقیم را دارد.

   وزیر صنعت ، معدن و تجارت در بازدید از خط تولید این واحد تولیدی تصریح کرد: انتظار داریم صاحبان واحدهای صنعتی از تولیدات و تجهیزات داخلی استفاده کنند چرا که در حال حاضر توان طراحی و ساخت تجهیزات در داخل کشور توسعه یافته است.

   « محمدرضا نعمت زاده» با تاکید بر توسعه بخش صنعت در کنار محیط زیست در سراسر  کشور و بویژه  استان مازندران ابراز امیدواری کرد؛ حفاظت محیط زیست و منابع طبیعی به صنعت نزدیک شوند و صاحبان صنایع نیز با استفاده از تجهیزات و امکانات پیشرفته مقررات و آیین نامه های زیست محیطی را رعایت کنند.

   وی همچنین با اشاره به اینکه حافظان طبیعت با صنعت نزدیکتر شوند افزود: باید به صنعتگر اعتماد کرد چرا که بسیاری از صنعتگران کشور با ایجاد صنایع سخت در جوار واحدهای تولیدی خود کمک شایان توجهی به محیط زیست کردند.

   وزیر صنعت، معدن وتجارت در ادامه با اشاره به اهمیت موضوع اشتغالزایی در کشور اظهار کرد: ایجاد اشتغال در واحدهای صنعتی نوعی عبادت بوده و باید از صنعتگر اشتغالزا حمایت کرد و در این بین  استفاده از افراد بومی باید مورد توجه قرار گیرد.

   گفتنی است: ظرفیت تولید در شرکت فولاد البرز ایرانیان در فاز تکمیلی که تا چند ماه آینده به بهره برداری می رسد به یک میلیون و 400 هزار تن انواع مصنوعات فلزی افزایش خواهد یافت و برای 400 نفر دیگر نیز شغل ایجاد می کند.

   ساخت این کارخانه از سال 91 آغاز شد و بر اساس اعلام مسوولان حدود 40 درصد از سرمایه گذاری آن از طریق منابع ارزی از سوی دولت تامین شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,427,265
تعداد بازدید امروز : 4,473
تعداد بازدید دیروز : 34,682
تعداد بازدید هفته : 223,232
تعداد بازدید این ماه : 623,068
آخرین به روزرسانی : 1399/04/20 00:57

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.