• از تولید حمایت بیشتری خواهیم کرد

   وزیر صنعت، معدن و تجارت:

   از تولید حمایت بیشتری خواهیم کرد

   از تولید حمایت بیشتری خواهیم کرد

   وزیر صنعت، معدن و تجارت، رکود، تورم و بالا بودن نرخ ارز در چند سال اخیر را از علل‌ کاهش تولید دانست و گفت: سیاست‌های مراقبتی و روند نزول تورم را دنبال خواهیم کرد.

   به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)؛ «محمدرضا نعمت‌زاده» به مناسبت گرامیداشت هفته دولت در سفر یک روزه خود به استان مازندران از شرکت ذغال‌سنگ البرز مرکزی در شهرستان سوادکوه بازدید کرد و در جریان اقدامات انجام شده آن قرار گرفت.

   وی منابع زغالسنگ این معدن را غنی دانست و گفت: در حال حاضر کارخانه کک‌سازی این شرکت نیز با پیشرفت 5 درصدی همراه بوده است که در سال 1394 به بهره‌برداری خواهد رسید تا نیاز کشور را تأمین کند.

   نعمت زاده در ادامه سفر خود از شرکت فولاد بهمن در شهرک صنعتی بشل سوادکوه بازدید کرد و گفت: به دلیل رکود، تورم و نوسانات ارزی در سالهای گذشته عملاً شاهد مشکلات زیادی در واحدهای صنعتی بوده‌ایم اما در برهه فعلی،تمام هم و غم بر این شده است تا از تولید حمایت بیشتری شود .

   وی به نظر حمایتی مقام معظم رهبری از صنایع تولیدی اشاره و تصریح کرد: در گذشته نقدینگی بانکها به سمت تولید نبوده اما تلاشمان این است که این منابع به سمت تولید سوق پیدا کند.

   مهندس نعمت زاده همچنین از اولویت‌ اتمام طرح‌های نیمه تمام صنعتی خبر داد و گفت: صنعت استان مازندران باید با سرعت بیشتری رشد و حرکت کند تا جبران گذشته شود.

   گفتنی است: در ادامه این سفر افتتاح طرح سیمان کیاسر و بازدید از شرکت فولاد البرز ایرانیان و بازدید از روند اجرایی احداث کارخانه خودروسازی سایپا در نظر گرفته شده است.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,376,148
تعداد بازدید امروز : 26,310
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 172,115
تعداد بازدید این ماه : 571,951
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 15:58

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.