• سومین همایش فصلی روسای ادارات اصناف برگزار شد

   سومین همایش فصلی روسای ادارات اصناف برگزار شد

   سومین همایش فصلی روسای ادارات اصناف برگزار شد

   سومین همایش فصلی روسای ادارات اصناف و رابطین پایگاه اطلاع رسانی استانها در محل وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار گردید.

   به گزارش شاتا ،معاون برنامه‌ریزی مرکز امور اصناف و بازرگانان کشور هدف از برگزاری این همایشها  را  بالابردن سطح اطلاعات روسای اصناف در کلیه موضوعات صنفی از قبیل بحث قوانین و مقررات ،آیین‌نامه‌ها ،تحول‌ها و تغییرات در بحث نوین‌سازی امور اصناف ذکر کرد و گفت : در بخش IT برنامه‌ها و پروژه‌هایی که از ابتدای سال داشته‌ایم که در این کارگاه بررسی می‌شود و سیاست‌های جدید مرکز را تا کارگاه بعدی ابلاغ می‌کنیم.

   گل پور دیگر مزیت‌های همایش فصلی روسای ادارات اصناف و رابطین پایگاه اطلاع رسانی ، برنامه‌ها و طرحهای صنفی را تعدیل بوروکراسی اداری عنوان نمود و اظهار داشت: اصناف می توانند ، در این نشست ها مشکلات خود را به صورت حضوری مطرح کنند.

   معاون برنامه‌ریزی مرکز امور اصناف و بازرگانان کشور گفت: کسانی که در همایش حضور داشته اند ، مؤظف هستند هر دو ماه یکبار در سطح استان کارگاهی استانی به عنوان متولی اصلی بحث امور اصناف از طریق سازمانهای صنفی برگزار نمایند.

   مسئول سایت اصناف از دیگر سخنرانان همایش  با اشاره به تأکید وزیر صنعت، معدن و تجارت مبنی بر استفاد از سامانه‌های اطلاعاتی جهت تسهیل و شفاف‌سازی امور مطالبی را بیان داشت.

   خان بیگی ضمن بیان مشکلات سامانه فعلی مدیریت اطلاعاعت ، ویژگی‌های سامانه جدید را تشریح نمود.

   وی با بیان ضرورت تعریف نیازمندیها، برنامه‌ریزی و پیاده‌سازی سامانه اطلاعاتی بر امر اجرای قوانین تکلیفی دبیرخانه هیأت عالی نظارت تأکید کرد.

   مسئول سایت اصناف همچنین با اشاره به لزوم ایجاد پنجره واحد اصناف و بازرگانان اظهار داشت: وظیفه فناوری اطلاعات توانمندسازی کسب و کار سازمان است به نحوی که سازمان را برای رسیدن به اهداف عالیه خود یاری نماید.

   در این نشست معاون تشکلهای صنفی نیز با تشریح قانون نظام صنفی، آیین‌نامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی آن را تفسیر کرد.

   در ادامه همایش چالش‌ها و آسیب‌های موجود در مسیر اجرایی پروژه‌های استانی ابلاغی از سوی معاونت توسعه امور تولیدی و بازرگانی و راهکارهای حل مشکلات مورد بررسی قرار گرفت و بر ضرورت  تشکیل کارگروه تخصصی با رویکرد منطقه‌ای برای اشتراک‌گذاری ایده‌های استان و نیز   اجرای هر چه بهتر پروژه‌ها تاکید گردید.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,373,752
تعداد بازدید امروز : 23,915
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 169,719
تعداد بازدید این ماه : 569,555
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 15:01

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.