• تحقیق وپژوهش در بخش صنعت، معدن و تجارت شتاب یابد

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد؛

   تحقیق وپژوهش در بخش صنعت، معدن و تجارت شتاب یابد

   تحقیق وپژوهش در بخش صنعت، معدن و تجارت شتاب یابد

   معاون آموزش ،پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر سرعت دهی به انجام تحقیقات و پژوهش در پیشبرد اهداف صنعتی، معدنی و تجاری کشور افزود: بدون پشتوانه علمی و تحقیقاتی نمی توان به اهداف تعیین شده دست یافت.

   به گزارش شاتا؛ « علی اصغر توفیق » در نشست هم اندیشی با مراکز پژوهشهای صنعتی و معدنی تصریح کرد: تلاش می کنیم تا با برگزاری چنین نشستهایی در راستای تامین پشتوانه فکری در حوزه های آموزش، پژوهش و فناوری از دیدگاهها و نقطه نظرات فعالان دراین عرصه آگاه شویم.

   وی با بیان اینکه بهره مندی حداکثری از توان مراکز در پشبرد اهداف برنامه های توسعه ای بخش صنعت، معدن و تجارت مهمترین دلیل برپایی نشست امروز است تصریح کرد: برای رسیدن کشور به توسعه و پیشرفت اقتصادی، نقش مراکز پژوهشی و تحقیقاتی بسیار حائز اهمیت خواهد بود .

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ضرورت داشتن پشتوانه تحقیقاتی را در برنامه های اقتصادی و سیاستگذاری بخش صنعت، معدن و تجارت مهم برشمرد و افزود: دراین بین نقش بخش خصوصی و استفاده از توانمندیهای آنان در حوزه کاربردی و عملیاتی را نباید از نظر دور داشت.

   وی در ادامه خاطرنشان کرد: اینکه چگونه بتوانیم بخش خصوصی  را در زمینه تحقیقات فعال تر کنیم در کنار رفع موانع و کمبودها برای توسعه مراکز تحقیقاتی از موضوعاتی که در نشست به آن خواهیم پرداخت.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,375,502
تعداد بازدید امروز : 25,665
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 171,469
تعداد بازدید این ماه : 571,305
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 15:58

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.