• ساختار سازمانی و تشکیلات سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها ابلاغ شد

   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت :

   ساختار سازمانی و تشکیلات سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها ابلاغ شد

   ساختار سازمانی و تشکیلات سازمان صنعت، معدن و تجارت استانها ابلاغ شد

   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: ساختار سازمانی و تشکیلات تفضیلی سازمان صنعت ، معدن وتجارت استانها پس از 3 سال؛ تدوین و به استانها ابلاغ شد.

   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران (شاتا)؛‌« علی یزدانی » در اولین گردهمایی سراسری روسای گروه های نوسازی و تحول اداری سازمان صنعت، معدن وتجارت استانها با بیان این مطلب ، افزود : اصلاح ساختاربرعهده گروههای نوسازی وتحول اداری سازمان صنعت، معدن وتجارت استانها بوده و باید توسط آنان پیاده سازی ساختار سازمانی و تشکیلاتی انجام شود.

   یزدانی گفت: برای رسیدن به شرایط مطلوب در سازمان می بایست به موضوع « آموزش » مدیران وپرسنلی که متناسب با پست سازمانی خود خدمت می کنند، اهتمام ورزید.

   معاون وزیر صنعت، معدن وتجارت در ادامه گفت: در بحث تحول اداری و سازمانی  و تکریم وخدمت رسانی به ارباب رجوع ؛ بکار گیری پتانسیل های موجود سخت افزاری و نرم افزاری حوزه IT می تواند ره گشا باشد.

   یزدانی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد : با واگذاری بخشی از اختیارات وزارتخانه به استثناء وظایف حاکمیتی به تشکلها و بخش غیر دولتی « چابک سازی » وزارت صنعت معدن وتجارت و سازمانهای استانی صورت می پذیرد.

   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزارت صنعت، معدن وتجارت در ادامه گفت: توجه به موضوعاتی نظیر « انرژی »، «HSE» ،«ارتقای سلامت ادارای » مستندسازی فرآیندها ، بهره وری و« توجه به نظام پیشنهادها » موضوعاتی هستند که می بایست توسط مرکز نوسازی و تحول اداری و گروه های نوسازی و تحول اداری در استانها مورد توجه ویژه قرار بگیرند.

   برپایه این گزارش ؛ « اصغر مصاحب نیا » رییس مرکز نوسازی و تحول اداری وزارت صنعت، معدن وتجارت در این گردهمایی یادآور شد : خوشبختانه با پی گیری های این مرکز پس ازگذشت 3 سال از ادغام وزارتخانه های «صنایع ومعادن»و« بازرگانی» ؛ در ساختار تشکیلاتی سازمان صنعت، معدن وتجارت استانها درمعاونت توسعه مدیریت و منابع ، یک گروه نوسازی و تحول اداری پیش بینی شده است.

   به گفته مصاحب نیا؛ در این گروه موضوعاتی نظیر راهبری ساختار تشکیلاتی سازمان استان ، مستند سازی فرآیندها، بهره وری، تکریم ارباب رجوع ، فناوری اطلاعات ، علاوه بر این تشکیل کمیسیون تحول اداری در استان ها از  مواردی است که باید مورد توجه قرار گیرد و پاره از برنامه ریزیهای منابع انسانی دنبال میشود.

   وی در ادامه یادآور شد : موضوع «تکریم ارباب رجوع» درگروه های نوسازی و تحول اداری با در نظر داشتن هدایت مراجعین و رسیدگی به خواستهای قانونی آنان  با استفاده از فناوری اطلاعات ، ساماندهی فضا وتجهیزات اداری وغیره میسر می شود.

   بر پایه این گزارش ؛ در اولین گردهمایی سراسری روسای گروه های نوسازی و تحول اداری سازمانهای صنعت، معدن وتجارت استانها با شعار« تحول را قبل از تبدیل به بحران شناسایی و مدیریت کنیم» هر کدام از صاحب نظران این حوزه به طرح مباحثی نظیر : بهبود سیستم ها و ارتقای بهره وری ، برنامه ریزی منابع انسانی، آموزش، شبکه و امنیت و خدمات الکترونیکی پرداختند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,427,141
تعداد بازدید امروز : 4,349
تعداد بازدید دیروز : 34,682
تعداد بازدید هفته : 223,108
تعداد بازدید این ماه : 622,944
آخرین به روزرسانی : 1399/04/20 00:57

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.