• انتصاب مدیرکل دفتر بهره برداری معادن و نظارت امور معدنی

   اختصاصی/

   انتصاب مدیرکل دفتر بهره برداری معادن و نظارت امور معدنی

   انتصاب مدیرکل دفتر بهره برداری معادن و نظارت امور معدنی

   با صدور احکامی جداگانه از سوی وزیرصنعت،معدن وتجارت، مدیرکل دفتر بهره برداری معادن و مدیر کل دفتر نظارت امور معدنی منصوب شدند.

   به گزارش شاتا ،‌وزیر صنعت،معدن وتجارت آقای عباسعلی اقبالی زارچ را به عنوان  مدیرکل کل دفتر بهره برداری معادن و آقای عباسعلی ایروانی را به عنوان مدیر کل دفتر نظارت امور معدنی تعیین کرد.
   مهندس نعمت زاده در حکم مدیرکل دفتر بهره برداری معادن آورده است: نظر به اهمیت بخش معدن در اقتصاد کشور و جایگاه ویژه آن در اقتصاد مقاومتی مقتضی است ضمن برنامه ریزی لازم نسبت به رونق بخشیدن و توسعه فعالیت‌های معدنی، حداکثر تلاش خود را برای ارتقای سطح معادن کشور معمول دارید.
   وزیر صنعت،معدن وتجارت اهم وظایف اقبالی زارچ را به موازات ایفای وظایف اصلی دفتر بهره‌برداری معادن، اهتمام در رشد تولیدات معدنی، ایجاد ارزش افزوده بیش از پیش در بخش معدن و وصول به موقع حقوق دولتی از فعالیت‌های معدنی دانسته است.
   همچنین مهندس نعمت زاده در حکم دفتر نظارت امور معدنی آورده است: نظر به جایگاه ویژه ایمنی و نظارت در فعالیت‌های معدنی، اهمیت حفظ جان معدنکاران و صیانت از ذخایر معدنی، انتظار دارد بدون هیچ کاستی در روند اجرای برنامه‌های مصوب نظارت وایمنی وزارت‌خانه، موجبات معدنکاری ایمن در کشور را فراهم سازید.
   مهندس نعمت زاده از ایروانی خواسته است، به موازات ایفای وظایف اصلی دفتر نظارت امور معدنی، مکانیزه نمودن سیستم نظارت بر معادن و گزارش گیری ادواری و منظم از معادن را در رأس برنامه‌های اجرایی خود قرار دهد.

    

    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 233,747,261
تعداد بازدید امروز : 29,836
تعداد بازدید دیروز : 41,871
تعداد بازدید هفته : 151,659
تعداد بازدید این ماه : 228,862
آخرین به روزرسانی : 1399/03/06 16:12

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.