• برگزاری نخستین دوره آشنایی با مفاهیم صنعت،معدن وتجارت برای اصحاب رسانه

   اختصاصی/

   برگزاری نخستین دوره آشنایی با مفاهیم صنعت،معدن وتجارت برای اصحاب رسانه

   برگزاری نخستین دوره آشنایی با مفاهیم صنعت،معدن وتجارت برای اصحاب رسانه

   نخستین دوره آشنایی با مفاهیم صنعت،معدن وتجارت و تبیین نقش رسانه ها در توسعه صنعتی برای فعالان رسانه به همت معاونت آموزش ،پژوهش و فناوری و مرکز روابط عمومی واطلاع رسانی وزارت صنعت،معدن وتجارت برگزار شد.

   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران ( شاتا)؛ در اولین روز این دوره که به بخش معدن وصنایع معدنی مربوط بود رئیس سازمان توسعه ونوسازی معادن ایران (ایمیدرو) ، رئیس سازمان زمین شناسی واکتشافات معدنی و مدیران بخش معدن وصنایع معدنی به تشریح مفاهیم اصطلاحات تخصصی ، کارکردها، عملکردها و سیاستهای بخش معدن پرداختند.
   دکتر علی اصغر توفیق معاون آموزش، پژوهش و فنآوری وزارت صنعت، معدن وتجارت» در ابتدای این برنامه ،به بیان ضرورت برگزاری چنین دوره‌ای برای اصحاب رسانه گفت: در این نشست‌ها سعی بر آن شده است تا با بازگویی تجارب و به مشورت گذاشتن آنها بتوانیم در انجام مأموریت‌های حوزه صنعت، معدن و تجارت موفق‌تر از گذشته عمل نماییم.
   به گفته توفیق؛ در این جلسات تبادل اطلاعات و بیان تشریحی موضوعات تخصصی هر یک از بخش‌های مختلف این وزارتخانه‌ به منظور تنویر افکار عمومی و صاحبان قلم همچنین جمع همراهی و هم‌افزایی بیشتر با رسانه‌ها در رسیدن به اهداف چشم‌انداز 20 ساله صورت می‌گیرد.
   بر پایه  این گزارش؛ «محمدرضا غفوری رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت صنعت، معدن وتجارت »  گفت: در صدد هستیم در این دوره‌ها فضای تعاملی میان رسانه‌ها و حوزه‌های کاری معاونت‌ها را صمیمانه‌تر نموده همچنین خبرنگاران بخش‌های مختلف وزارتخانه‌ را با ذهنیات، خلقیات و ادبیات مخصوص آن آشناتر سازیم.
   وی در ادامه با تأکید بر موضوعاتی نظیر مباحث خارج از رکود غیر تورمی و عملی نمودن به منویات مقام معظم رهبری در موضوعاتی نظیر اقتصاد مقاومتی در این جلسات، افزود: وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان لوکومتیو بخش اقتصاد کشور محسوب می شودو لازم است مباحث تخصصی حوزه کاری این وزارتخانه و سازمان‌های تابعه آن به خوبی برای خبرنگاران روشن‌سازی شود.
   در پایان این برنامه ،خبرنگاران سئوالات تخصصی خودر را دربخش معدن وصنایع معدنی از مدیران مربوط مطرح و مسئولان به آن پاسخ دادند.
   بنا براین گزارش، فردا سه شنبه، ادامه این برنامه با موضوع تجارت و بازرگانی با حضور مدیران این بخش برای اصحاب رسانه برگزار می شود.
    

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,205,212
تعداد بازدید امروز : 1,179
تعداد بازدید دیروز : 25,492
تعداد بازدید هفته : 1,179
تعداد بازدید این ماه : 401,015
آخرین به روزرسانی : 1399/04/13 23:32

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.