• سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، بعنوان سازمان برتر پژوهشی کشور برگزیده شد

   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان، بعنوان سازمان برتر پژوهشی کشور برگزیده شد

   سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان موفق به کسب عنوان سازمان استانی برتر در چهارمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت ، معدن و تجارت کشور شد.

   به گزارش شاتا ؛ رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان پس از کسب این عنوان و دریافت تندیس و لوح تقدیر از دستان وزیر صنعت ، معدن و تجارت گفت : بخش تحقیق و توسعه ارگان، برای تمام سازمان هایی است که قصد حضور فعال در بازارهای داخلی و خارجی را لازم  و حیاتی است چرا که نقش آن در راستای رقابت پذیری  در داخل و خارج از کشور انکار ناپذیر است.
   «حسینقلی قوانلو» افزود : ساختار این بخش به گونه ای طراحی شده است که با استفاده از مبانی مدیریت استراتژیک بادقت خاصی شرایط خارج از سازمان مانند مسائل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و ... را در قیاس با مدیریت عمومی آن می توان سنجید.
   وی ادامه داد: بر این اساس می توان پیوستگی موضوعات درون و بیرون سازمانی و اهداف مجموعه را با شرایط خارجی تطبیق داده و درصد موفقیت سازمان را بیشتر نشان داد.
   قوانلو در ادامه ، هدف از برگزاری این جشنواره را، ایجاد فرهنگ تحقیق،‌ پژوهش و نوآوری و ایجاد زمینه های لازم برای رشد و شکوفایی ظرفیت های لازم پژوهشی و تحقیقاتی در راستای تحقق اهداف بخش صنعت، معدن و تجارت کشور عنوان کرد.
   لازم به ذکر است: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گلستان بعنوان کاندیدای اخذ رتبه برتر در چهارمین جشنواره تحقیق، توسعه و فناوری وزارت متبوع با ارسال مستندات شرکت کرد که پس از انجام داوری با حضور نمایندگان وزارت علوم و تحقیقات، موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی، معاونت آموزش، پژوهش و فناوری و دانشگاه صنایع و معادن ایران، حائز رتبه برتر کشوری شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,704,680
تعداد بازدید امروز : 30,578
تعداد بازدید دیروز : 43,647
تعداد بازدید هفته : 74,225
تعداد بازدید این ماه : 235,074
آخرین به روزرسانی : 1399/07/06 16:16

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.