• علی یزدانی معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانها و رئیس ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن:

   مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن امسال با محوریت رفع موانع تولید، رونق و اشتغال پایدار، توسعه صادرات غیر نفتی برگزار می شود.

   مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن امسال با محوریت رفع موانع تولید، رونق و اشتغال پایدار، توسعه صادرات غیر نفتی برگزار می شود.

   مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن امسال با محوریت رفع موانع تولید، رونق و اشتغال پایدار، توسعه صادرات غیر نفتی و با حضور مقامات عالی رتبه کشور نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، مقام عالی وزارت ، مدیران ارشد حوزه ستادی ، سازمانها ، موسسات و شرکتهای تابعه وزارت متبوع، تولید کنندگان ، فعالان اقتصادی در عرصه صنعت ، معدن و تجارت که بطور عمده از نخبگان این بخشها هستند برگزار می گردد.

   علی یزدانی معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانها وزارت صنعت ، معدن و تجارت و رئیس ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن در جلسه ای که دیروز با هدف برنامه ریزی جهت هر چه باشکوه تر برگزار کردن مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن در ستاد وزارتخانه تشکیل گردید گفت:

   همه ساله در دهم تیر ماه مراسمی با حضور مقامات عالی رتبه کشور نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی ، مقام عالی وزارت ، مدیران ارشد حوزه ستادی ، سازمانها ، موسسات و شرکتهای تابعه وزارت متبوع، تولید کنندگان ، فعالان اقتصادی در عرصه صنعت ، معدن و تجارت که بطور عمده از نخبگان این بخشها هستند برگزار می گردد. اختصاص این روز، فرصت مناسبی است تا نگاهی تازه به مهم‌ترین موتور محرکه‌ی اقتصاد کشور یعنی بخش صنعت ، معدن و تجارت بیاندازیم. چرا که این بخش به عنوان عامل اصلی مولد اشتغال پایدار در افزایش تولید ناخالص داخلی و درآمد سرانه نقش بسزائی دارد.

   امسال بیستمین سال برگزاری مراسم بزرگداشت روز صنعت و معدن می باشد و با توجه به نامگذاری سالجاری از سوی مقام معظم رهبری به عنوان دولت و ملت همدلی و همزبانی و همچنین سخنان ریاست محترم جمهور در ابتدای سالجاری، تلاش بر این است برگزاری مراسم بر سه محور رفع موانع تولید ، رونق و اشتغال پایدار و توسعه صادرات غیر نفتی تمرکز داشته باشد.

   ایشان سیاست وزارتخانه متبوع را حمایت از بخش خصوصی دانست و گفت: با تفویض اختیارات از جانب وزارتخانه به بخش خصوصی موافقیم و بر این باوریم امسال نیز بهتر از سالهای گذشته با همکاری تشکل های بخش خصوصی، مراسم با عظمت و شکوه هرچه تمام تر برگزار گردد.

   معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانها در ادامه با بیان این موضوع که:

   قبلاً دستور العمل انتخاب واحدها و طرح های نمونه صنعتی و معدنی در جلسات متعدد کارشناسی تدوین شده و برای سازمان صنعت ، معدن و تجارت استانها جهت ارزیابی و انتخاب واحدهای نمونه ارسال شده است گفتند: تعداد منتخبین نسبت به سالهای گذشته کاهش یافته به طوری که در سال 94 چون دومین سال از دولت یازدهم است تعداد (2 + 11) واحد صنعتی و معدنی و پیشکسوت بر اساس شاخص های تعیین شده انتخاب و از آنان در روز صنعت و معدن تجلیل بعمل خواهد آمد.

   آقای یزدانی در ادامه یادآور شد: تبیین فعالیتهای بخش صنعت، معدن کشور، بیان مشکلات بخش خصوصی ، استفاده حداکثری از ظرفیتها و پتانسیل های بخش برای تحول و پویایی در حضور مسئولین مدعو روز صنعت و معدن توسط تشکلهای مختلف صنعتی ، معدنی مطرح می شود.

   رئیس ستاد بزرگداشت روز صنعت و معدن با توجه به اینکه روز اول تیر ماه بنام روز اصناف نامگذاری شده است گفت: حسب مذاکره با هیات رئیسه اتاق اصناف ایران و به دلیل اهمیت و جایگاه نقش اصناف در اقتصاد کشور، مقرر است در صورت موافقت مقام عالی وزارت، از سالجاری روز اصناف و صنعت و معدن بصورت مشترک و در یک روز و بسیار باشکوه برگزار گردد و در آنروز از واحدهای نمونه صنفی توزیعی و تولیدی نیز تقدیر بعمل آید.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,358,610
تعداد بازدید امروز : 45,281
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 264,363
تعداد بازدید این ماه : 378,113
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 18:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.