• برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان وزارت صنعت، معدن و تجارت

   برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان وزارت صنعت، معدن و تجارت

   برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان وزارت صنعت، معدن و تجارت

   با حضور معاونان ، مدیران و جمعی از کارکنان، ایثارگران وزارت صنعت، معدن و تجارت مراسم تجلیل از دلاور مردیهای جانبازان و ایثارگران وزارتخانه در طول 8 سال دفاع مقدس برگزار شد .

   به گزارش شاتا ؛ معاون معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها وزارت صنعت، معدن و تجارت در این مراسم با ادای احترام به چایگاه و مقام والای شهدا، جانبازان و ایثارگران به نامگذاری سالروز ولادت علمدار کربلا به عنوان روز جانباز اشاره کرد و گفت: برای این عزیزان همین بس که این روز به نام بزرگ مرد کربلا نامگذاری شده است .
   « علی یزدانی » با اشاره به رشادتها ، فداکاریها و بزرگ مردیهای جانبازان وزارت صنعت، معدن و تجارت در طول دفاع 8 ساله خطاب به آنان تصریح کرد: شما با ایثار ، فداکاری و از خود گذشتگی جان و سلامتی خود در راه رسیدن به هدف مقدس که همان اعطلای پرچم اسلام است  از هیچ کوششی دریغ نکردید که این قابل تحسین است.
   وی در  ادامه با بیان اینکه نقش ایثارگران و جانبازان در عرصه تولید و تجارت بسیار حائز اهمیت است تاکید کرد: برای رسیدن به رونق اقتصادی، اشتغال پایدار و توسعه صادرات غیرنفتی نباید از هیچ تلاشی فروگذار کنیم .
   معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت ادامه داد: این عزیزان با توجه به سابقه درخشانی که در عرصه جنگ تحمیلی  و دفاع هشت ساله از خود نشان دادند همواره به عنوان یک الگو مطرح هستند و باید از  توانمندیهای آنها به بهترین وجه استفاده کرد.
   یزدانی خاطرنشان کرد: همه ما در یک سنگرو جبهه مشغول به فعالیتیم و با جهاد و سازندگی بیشتر در سالی که به نام دولت و ملت ، همدلی و همزبانی نامیده شده است امیدواریم بتوانیم بیش از گذشته در جهت پیشبرد اهداف والای کشور عزیزمان گام برداریم.
   همچنین در این مراسم مدیرعامل سازمان حمایت مصرف ‏کنندگان و تولیدکنندگان نیز توسعه فرهنگ ایثار و شهادت را یک رویکرد راهبردی دانست و گفت: تنها نباید به تجلیل و تقدیر بسنده کرد.
   «سید محمود نوابی» با بیان اینکه در زمینه ترویج این فرهنگ شاید بخل ورزیدیم تصریح کرد: دراین راستا رسانه ملی باید تلاش گسترده تری داشته باشد چرا که فرهنگ ایثار و شهادت در واقع تابلویی است که نیاز به بازآموزی دارد.
   وی در ادامه افزود: جنگ و مقاومت 8 ساله ای که شهدای والامقام و همچنین جانبازان از خود نشان دادند در اثر قوام و دوام و استمرار فرهنگ ایثار و شهادتی بود که به آن ایمان داشتند و امروز نیز ما باید برای تحکم بخشیدن به آن تلاش کنیم.
   در ادامه این مراسم  مشاور وزیر در امور ایثارگران نیز با اشاره به برگزاری مراسم تجلیل از جانبازان وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان یک وظیفه افزود: توسعه و ترویج فرهنگ جانبازی وشهادت و ایجاد روحیه جانبازی و فداکاری از ضروریاتی است که نباید از یادها برود.
   «محمدحسین چراغی» به برخی اقدامات صورت گرفته در حوزه ایثارگران وزارتخانه اشاره کرد و گفت: برگزاری 3 همایش مسئولان ایثارگر سازمانها و شرکتهای تابعه ، برگزاری مراسم به مناسبتهای مختلف و یادواره شهدا و همچنین دیدار با خانواده های معظم شهدا و تشکیل کارگروه ایثارگران به منظور همفکری و ارائه راهکار برای حل مشکلات بخشی از این اقدامات محسوب می شود.
   گفتنی است : در این مراسم ضمن بیان خاطراتی از سردار کوروش نیا، از جانبازان وزارتخانه تقدیرشد.

    

    

    

    

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,426,655
تعداد بازدید امروز : 3,863
تعداد بازدید دیروز : 34,682
تعداد بازدید هفته : 222,622
تعداد بازدید این ماه : 622,458
آخرین به روزرسانی : 1399/04/20 00:57

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.