• علی یزدانی معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانها

   معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت از دو واحد صنعتی فومن شیمی و آریا پویا در شهرصنعتی رشت بازدید کرد.

   معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت از دو واحد صنعتی فومن شیمی و آریا پویا در شهرصنعتی رشت بازدید کرد.

   علی یزدانی در جریان بازدید روز پنجشنبه مورخ 21 خرداد 94 از واحد صنعتی فومن شیمی تولید کننده فرآورده های شیمیایی و طرح ایجادی صنایع سلولزی آریا پویا در شهر صنعتی رشت با اشاره به هدف گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت بر رونق تولید گفت: هدف کلی و محور اصلی حرکت ما بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخلی و مصرف کالاهای داخلی است.

   علی یزدانی در جریان بازدید روز پنجشنبه مورخ 21خرداد 94 از واحد صنعتی فومن شیمی تولید کننده فرآورده های شیمیایی و طرح ایجادی صنایع سلولزی آریا پویا در شهر صنعتی رشت با اشاره به هدف گذاری وزارت صنعت، معدن و تجارت بر رونق تولید گفت: هدف کلی و محور اصلی حرکت ما بر مبنای فرمایشات مقام معظم رهبری در حمایت از تولید داخلی و مصرف کالاهای داخلی است.

   وی اجراء قانون حمایت از تولید، حمایت از صادرات غیرنفتی، کمک به راه اندازی مجدد کارخانه های تعطیل و حمایت از واحدهای فعال و حفظ و توسعه اشتغال موجود را از جمله مهم ترین اهداف وزارت صنعت، معدن و تجارت عنوان کرد.

   یزدانی تصریح کرد: با تعامل مجموعه قوای سه گانه در چارچوب الزامات اقتصاد مقاومتی می توانیم به آینده ی روشن در صنعت و تولید کشور امیدوار باشیم و رونق اقتصادی مورد انتظار هم میهنان عزیز را فراهم کنیم.

   وی با اشاره به وجود85 هزار واحد فعال صنعتی با اشتغال بالغ بر  2میلیون و 300 هزار نفر در کشورگفت: استان گیلان دارای 2600 واحد صنعتی فعال از مجموع 3900 واحد صنعتی دارای پروانه بهره داری می باشد.

   وی افزود: در حالیکه نسبت جمعیت استان به جمعیت کل کشور 3/3 درصد است  ولی سهم واحدهای فعال گیلان نسبت به جمعیت آن  4 و نیم درصد است.

   وی با اشاره به اشتیاق سرمایه گذاری در گیلان گفت: خوشبختانه استان گیلان با دارا بودن منطقه آزاد انزلی، نزدیکی به مرکز کشور و دارا بودن زیرساخت هایی مانند بنادر، راه و فرودگاه و نیروی انسانی توانمند و متخصص مورد استقبال سرمایه گذاران صنعتی است.

   گفتنی است معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت  از طرح ایجادی شرکت آریاپویا با میزان سرمایه گذاری بالغ بر 3600 میلیارد ریال و ایجاد اشتغال برای 120 نفر در شهرصنعتی رشت بازدید کرد.

   این واحد صنعتی با هدف تولید تخته فیبر خام  با ظرفیت تولید 300 هزار مترمکعب و تولید اوراق فشرده چوبی با روکش ملامینه با ظرفیت تولید 18 هزار و 750 مترمربع در آینده نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

   واحد صنعتی فومن شیمی نیز تولیدکننده فرآورده های شیمیایی نظیر انواع روغن های خودرو و ضد یخ، طیف گسترده ای از محصولات خوشبو کننده ، پاک کننده ها و حشره کش ها واقع در شهر صنعتی رشت از دیگر واحدهای مورد بازدید معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استان های وزارت صنعت، معدن و تجارت در سفر به گیلان بود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,693,955
تعداد بازدید امروز : 9,526
تعداد بازدید دیروز : 52,516
تعداد بازدید هفته : 161,444
تعداد بازدید این ماه : 810,821
آخرین به روزرسانی : 1399/05/20 23:34

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.