• نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان:

   نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان:

   اتاق بازرگانی اصفهان به شبکه جهانی یونیدو‌ متصل می‌شود

   به گزارش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، مصطفی روناسی شامگاه چهارشنبه در نخستین نشست خبری هیئت نمایندگان هشتمین دوره اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان، ‌ با بیان اینکه توسعه فضای کسب و کار از وظایف اتاق‌ها است، گفت: متصل شدن اتاق اصفهان به شبکه جهانی یونیدو در همین راستا است.

   نایب رئیس اتاق بازرگانی اصفهان پیرامون اقدامات اتاق در دوره جدید تصریح کرد: پایش و بررسی تمام کمیسیون‌های اتاق و از همه مهم‌تر تشکیل معاونت جوانان، بانوان و گردشگری از جمله این موارد بوده است.

   روناسی بیان کرد: از سال 1990 اتاق کشورهای توسعه تنها فعالیت مشورتی ندارند، بلکه توسعه فضای کسب و کار نیز در دستور کار اتاق این کشورها قرار گرفته است، برقراری ارتباط اتاق اصفهان به شبکه جهانی از طریق یونیدو در این راستا است.

    نایب رییس اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: طبق برنامه پنجم قانون، دولت موظف است قانون نرخ ارز را اجرا کند تا حق تولیدکنندگان از بین نرود.

   محمد گوهریان، دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان در این نشست با اشاره به طرح امید اظهار داشت: این طرح با هدف رونمایی از محصولات نوآورانه استان است و امیدوار‌یم بتوانیم هر هفته 5 محصولی که اتاق تولید کرده را رونمایی کنیم.

   وی افزود: این طرح هر هفته با هدف تجاری‌سازی ایده‌ها و معرفی محصولات دانش‌بنیان برگزار می‌شود، در این طرح صدا و سیما به هر کدام از تولیدکنندگان و کارآفرینان 10 دقیقه فرصت می‌دهد تا محصول خود را به صورت رایگان معرفی کنند.

   دبیرکل اتاق بازرگانی اصفهان پیرامون تدوین سند راهبردی اتاق تصریح کرد: به اعتقاد برخی منتقدان در این سند، اصلاحات تعریف نشده بود که این مشکل در تدوین سند راهبردی جدید برطرف شده است.

   وی با بیان اینکه مهم‌ترین انتقاد به سند راهبردی مربوط به این بود که این سند، شاخص ندارد، خاطرنشان کرد: در همین راستا قرار شده که 53 گام و شاخص در سال نخست انجام شود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,300,364
تعداد بازدید امروز : 44,602
تعداد بازدید دیروز : 59,885
تعداد بازدید هفته : 206,117
تعداد بازدید این ماه : 319,867
آخرین به روزرسانی : 1399/08/06 15:53

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.