• از خانواده شهدای هفتم تیر وزارت صنعت، معدن و تجارت تجلیل شد

   از خانواده شهدای هفتم تیر وزارت صنعت، معدن و تجارت تجلیل شد

   از خانواده شهدای هفتم تیر وزارت صنعت، معدن و تجارت تجلیل شد

   به مناسبت گرامیداشت سالروز حادثه هفتم تیر از 4 خانواده معظم شهدای هفتم تیر وزارت صنعت، معدن و تجارت با حضور قائم مقام وزیر و معاون توسعه بازرگانی داخلی، معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها،رئیس مرکز حراست،مشاور وزیر در امور ایثارگران تجلیل شد.

   به گزارش شاتا؛ در این مراسم هریک از مسئولان حاضر در جلسه به بیان خاطراتی از جایگاه والای این شهدا پرداختند و یاد و خاطر آنان را گرامی داشتند .
   « مجتبی خسروتاج»، قائم مقام وزیر و معاون توسعه بازرگانی داخلی وزارت صنعت،معدن وتجارت ضمن تکریم جایگاه والای خانواده های معظم شهدا ابراز امیدواری کرد ؛ دنباله روی مناسبی برای راه این بزرگواران باشیم که دراین راستا همنشینی با خانواده های معزز شهدا یکی از افتخارات مهم ما محسوب می شود.
   همچنین دراین مراسم « علی یزدانی»، معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها نیز افزود: برای ما توفیقی است تا از تجارب، خاطرات و منویات خانواده هایی که در راه اعطلای جمهوری اسلامی ایران تلاش و عزیزترین کسان خود را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی و انقلاب کردند کسب فیض کنیم.
   « محمدحسین چراغی» مشاور وزیر در امور ایثارگران نیز با بیان اینکه تعداد 7 نفر از شهدای هفتم تیر به خانواده صنعت، معدن و تجارت تعلق دارند تصریح کرد: یک دهم شهدای این روز متعلق به این وزارتخانه است.
   وی عدم شناخت و آشنایی آحاد مردم با عزمت این شهدا را مورد تاکید قرار داد و افزود: دراین راستا باید بیش از پیش فرهنگ سازی لازم صورت بگیرد.
   چراغی با اشاره به اینکه شهدای وزارت صنعت، معدن و تجارت اتاق فکر این وزارتخانه را تشکیل می دادند یادآور شد: این عزیزان علاوه داشتن گرایشات سیاسی در آن زمان در تصمیم سازیهای کشور نقش اساسی داشتند و با این حال خود را متعهد به انجام خدمت برای مردم می دانستند.
    

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,425,926
تعداد بازدید امروز : 3,134
تعداد بازدید دیروز : 34,682
تعداد بازدید هفته : 221,893
تعداد بازدید این ماه : 621,729
آخرین به روزرسانی : 1399/04/20 00:57

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.