• اجرای طرح کاداستر معادن از مصادیق صیانت از حقوق شهروندی است

   اجرای طرح کاداستر معادن از مصادیق صیانت از حقوق شهروندی است

   اجرای طرح کاداستر معادن از مصادیق صیانت از حقوق شهروندی است

   معاون توسعه مدیریت ،منابع و اموراستانها گفت: یکی از بارزترین مصداق صیانت از حقوق شهروندی در بخش معدن،‌ اجرای «طرح کاداستر» بود که معدنکاران و علاقمندان به سرمایه گذاری معدنی با ورود به سایت مربوطه تمامی اطلاعات پهنه های معدنی و اطلاعات فنی لازمه را در اسرع وقت به آسانی کسب می کند.

   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران (شاتا)؛ « علی یزدانی » در جلسه شورای فرهنگی افزود: وزارت صنعت،معدن وتجارت موضوع صیانت از حقوق شهروندی و توسعه  فرهنگ عفاف و حجاب را دنبال می کند.
   در این جلسه گزارشی از عملکرد وزارت صنعت ، معدن وتجارت در صیانت از حقوق شهروندی طی سال گذشته و چهار ماهه نخست امسال ارایه شد.
   در ادامه این نشست، محمدرضا عبداللهی »مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن وتجارت نیز گفت: در پاسخگویی به ارباب رجوع ، بحث مدیریت زمان مطرح است که در کوتاه ترین مدت خدمات کیفی به مراجعه کنندگان ارایه شود.
   به گفته عبداللهی ؛ با ایجاد درگاه الکترونیکی پاسخ به نامه های واصله را در یک پروسه کوتاه انجام می دهیم، همچنین در راستای صیانت از حقوق شهروندی؛ پاره ای از مقررات و دستورالعمل ها اصلاح شد.
   گفتنی است: در این نشست نمایندگان هر کدام از سازمانها و شرکتهای تابعه وزارت صنعت، معدن وتجارت به ارایه آمار اقدامات خود در دو حوزه یاد شده نموده همچنین پیشنهادات و نقطه نظرات خود را به منظور بهبود فرآیند آن اذعان داشتند.
    

    
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 239,890,889
تعداد بازدید امروز : 37,181
تعداد بازدید دیروز : 64,948
تعداد بازدید هفته : 217,951
تعداد بازدید این ماه : 1,421,284
آخرین به روزرسانی : 1399/07/29 13:30

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.