• بازدید مسئول هیات حمایت از صنایع از چندین کارخانه در استان آذربایجان شرقی

   بازدید مسئول هیات حمایت از صنایع از چندین کارخانه در استان آذربایجان شرقی

   مهندس رجبعلی صادقی در سفری دو روزه به استان آذربایجان شرقی با مشکلات چند واحد تولیدی آشنا شد و در نشستهایی با مسئولان استانی راهکارهای حل مشکلات آنها را بررسی کرد.

   مهندس رجبعلی صادقی با سفر به تبریز از 9 کارخانه در استان آذربایجان شرقی بازدید و از نزدیک مشکلات آنها را بررسی کرد. در این بازدید دو روزه کارخانه های ماشین سازی تبریز، کمپرسورسازی، لیفتراک سازی، ریخته گری ماشین سازی، بلبرینگ سازی، ماشین آلات صنعتی تراکتورسازی، آهنگری تراکتورسازی، تبریز کف و نختاب فیروزان (درشهرمرند) مورد بازدید قرار گرفت. اکثر این واحدهای تولیدی با معضل کمبود نقدینگی، حقوق عقب افتاده کارگران و بدهی های معوق بانکی، بیمه تامین اجتماعی و مالیاتی روبرو هستند. مهندس صادقی مشاور وزیر و مسئول هیات حمایت از صنایع گفت: اجرای نادرست قانون اجرای سیاستهای اصل 44  قانون اساسی در فرایند واگذاری برخی از این کارخانه ها، علت اصلی مشکلات این واحدهای صنعتی و تولیدی است.
   مهندس صادقی همچنین در جلساتی در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان با حضور رئیس و معاونان سازمان و نیز در استانداری با حضور مدیرکل سیاسی استاندار، دبیر کمیسیون کارگری و دبیر کارگروه ستاد تسهیل استان شرکت کرد. هدف از این جلسات مساعدت و ایجاد هماهنگی بین نهادهای ذیربط برای رفع مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی استان بود.
   در این سفر که روزهای سیزدهم و چهاردهم آبان صورت گرفت، سه تن از کارشناسان حوزه مشاور وزیر،  مهندس صادقی را همراهی می کردند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,359,347
تعداد بازدید امروز : 46,018
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 265,100
تعداد بازدید این ماه : 378,850
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 18:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.