• یاد و خاطره شهدای 7 تیر همیشه باقی خواهد ماند

   مهندس نعمت‌زاده:

   یاد و خاطره شهدای 7 تیر همیشه باقی خواهد ماند

   یاد و خاطره شهدای 7 تیر همیشه باقی خواهد ماند

   وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: یاد و خاطره شهدای 7 تیر همیشه باقی است و باقی خواهد ماند و امیدوارم بتوانیم راه همه این شهدا را به خوبی طی نماییم.

   به گزارش شبکه اطلاع‌رسانی تولید و تجارت ایران (شاتا)؛ «مهندس محمدرضا نعمت‌زاده» در سالگرد فاجعه هفتم تیر با جمعی از خانواده های  شهدای 7 تیروزارت صنعت،معدن وتجارت دیدار و از آنان تجلیل کرد.
   وزیر صنعت،معدن وتجارت گفت: من با اکثر خانواده‌های شهدای 7 تیر بویژه شهدای وزارت بازرگانی سابق از نزدیک در ارتباط کاری و دوستی می‌باشم.
   به گفته مهندس نعمت‌زاده بنا به تاکید مقام معظم رهبری پیرامون ساخت فیلم از زندگی شهدای 7 تیر تصمیم گرفته‌ایم تا این وزارتخانه در قالب یک حرکت فرهنگی به ساخت فیلم درخصوص زندگی و عملکرد 7 شهید از 72 شهید فاجعه 7 تیر بپردازد.
   بر پایه این گزارش محمد چراغی مشاور وزیر در امور ایثارگران در این نشست، گفت: شهدای 7 تیر و خانواده‌های آنها چشم و چراغ این ملت بوده و خانواده آنها به عنوان سندی زنده می‌بایست همواره از آنها تجلیل شود.
   وی در ادامه به معرفی 7 شهید از 72 تن شهید فاجعه 7 تیر پرداخت و گفت: این شهدا شامل آقایان: شهید محمدصادق اسلامی گیلانی ـ سرپرست وقت وزارت بازرگانی؛ شهید عباس شاهوی ـ‌ معاون وزارت بازرگانی و مدیرعامل تهیه و توزیع فلزات؛ شهید جواد اسدالله‌زاده‌ ـ معاون خارجی وزارت بازرگانی؛ شهید جواد سرحدی‌زاده ـ مدیرعامل سازمان تعاونی شهر و روستا؛ شهید مهدی امین‌زاده ـ معاون بازرگانی داخلی وزارت بازرگانی؛ شهید سید محمد پاکنژاد ـ مدیرعامل چوب و کاغذ و شهید محمد رواقی ـ مدیرعامل فرش ایران می‌باشد.
   در ادامه این نشست خانم پوریامین مشاور امور رسانه‌ای وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: ساخت فیلم و سریال تأثیر شگرفی بر جوانان کشور جامعه مخاطب ما هستند خواهد داشت و انتشار آن نیز می‌بایست در دنیای مجازی و اینترنت صورت بگیرد.
   بر پایه این گزارش در ادامه این نشست هر کدام از خانواده‌های شهدای 7 تیر حاضر در جلسه به بیان دیدگاه‌ها، پیشنهادات و خاستگاه‌های خود پیرامون مسایل فرهنگی و اقتصادی کشور پرداختند.
   گفتنی است: در پایان این نشست مشترک از خانواده‌های شهدای 7 تیر با اهدای لوح تقدیر از سوی وزیر صنعت، معدن و تجارت تجلیل به عمل آمد.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,376,498
تعداد بازدید امروز : 26,661
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 172,465
تعداد بازدید این ماه : 572,301
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 16:11

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.