• انتصاب مشاور وزیر و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات

   از سوی مهندس نعمت زاده صورت گرفت:

   انتصاب مشاور وزیر و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات

   انتصاب مشاور وزیر و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات

   وزیر صنعت، معدن وتجارت با صدور حکمی ؛« ضرغام صادقی » را به عنوان مشاور وزیر و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت، معدن وتجارت تعیین کرد.

   به گزارش شبکه اطلاع رسانی تولید وتجارت ایران (شاتا)؛ « مهندس محمد رضا نعمت زاده » ‌در متن حکم انتصابی صادر شده آورده است : نظر به تعهد، تخصص و تجارب جنابعالی به موجب این حکم به سمت مشاور وزیر و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکردو پاسخگویی به شکایات  وزارت صنعت، معدن وتجارت منصوب می شوید.
   وی درادامه تصریح کرده است: مقتضی است براساس وظایف و تکالیف ابلاغی نسبت به برنامه ریزیو طراحی شیوه های عملیاتی روزآمد و کارآو بهره گیری از توان علمی و تخصصی نیروی انسانی و سازماندهی امکانات و پتانسیل های موجود در راستای تحقق اهداف سازمانی اقدام نمایید.
   مهندس نعمت زاده یادآور شده است : انتظار دارم تا با رعایت اصول قانون مداری ، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر  وامید ، ضمن رعایت کامل قوانین و مقررات و با برنامه ریزیو نظارت صحیح و اتخاذ تصمیمات اصولی و راهگشا در جهت ایفای وظایف ، اقدام نمایید.
   وزیر صنعت، معدن وتجارت همچنین از زحمات« محمد رضا عبدالهی » در دوران تصدی مسئولیت یاد شده  تشکر نموده است.
   مهندس نعمت زاده در مراسم معارفه و تودیع مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات تاکید کرد :باید تلاش کنیم شکایات به حداقل برسد یعنی با عمل پیشگیرانه در این دامنه وسیع وزارتخانه ؛ نابسامانی ها را بررسی وآنها را حل کنیم تا دیگر نیازی به شکایت نباشد.
   به گفته مهندس نعمت زاده ؛ داشتن دقت عمل در مدیران و کارشناسان دفتر دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بسیار مهم است چرا که بحث «حق» و« ناحق» است و می بایست در روند رسیدگی به شکایات بدون ملاحظات ؛ حق را پیگیری کرد
   وزیر صنعت، معدن وتجارت در ادامه خاطر نشان کرد :  احقاق حق کاری ساده ای نیست و گاهی اطلاعات اولیه می خواهد که شاید از ابتدا درست جمع آوری نشده وحتی نیاز به اصلاح رویه داشته باشد.
   وی گفت:  اگر دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی درست اداره شود؛ همواره پاسخگوی مردم باشد و شفاف عمل کند در آن صورت آبروی وزارتخانه و دولت نیز حفظ می شود.
   مهندس نعمت زاده در ادامه یاد آور شد : اقناع نمودن شاکی کار بسیار مهم دیگری است که بر دوش کارشناسان دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات می باشد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 235,374,887
تعداد بازدید امروز : 25,050
تعداد بازدید دیروز : 37,670
تعداد بازدید هفته : 170,854
تعداد بازدید این ماه : 570,690
آخرین به روزرسانی : 1399/04/18 15:26

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.