• برگزاری سومین نشست گفت و گوهای انرژی (خبر مقدماتی)

   سومین دوره آموزشی "بهره وری انرژی در صنایع انرژی بر" در تاریخ 95/5/6 در شهر تبریز برگزار گردید.

   سومین دوره آموزشی "بهره وری انرژی در صنایع انرژی بر" در تاریخ 95/5/6 در شهر تبریز برگزار گردید.

   این دوره با همکاری دفتر حمایت از مالکیت صنعتی و سازمان یونیدو، با هدف ارتقا فرهنگ انرژی در صنایع آذربایجان شرقی و استانهای همجوار و به میزبانی سازمان صنعت معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی برگزار گردید.

   در این دوره آموزشی آقای "الساندرو آمادیو" نماینده سازمان توسعه صنعتی ملل متحد، سرکار خانم "رعنا غنیم" مدیر پروژه بهره وری انرژی از دفتر مرکزی یونیدو در وین و آقای "مهدی ملک محمدی" روانشناس صنعتی سازمانی حضور داشتند.
   به گزارش دفتر حمایت مالکیت صنعتی، مخاطبین دوره یاد شده را مشاوران انرژی، مدیران واحدهای صنعتی، کارشناسان صنایع و شرکت های خدمات فنی و مهندسی می باشند که براساس اولویت، 5 گروه صنعتی سیمان، آجر، فولاد، پتروشیمی و پالایشگاه جز صنایع هدف این دوره آموزشی بودند.
   این دوره آموزشی رایگان روز ششم مردادماه سالجاری ساعت 8:30 صبح در سالن اجتماعات ساختمان شهید پور افروز سازمان صنعت معدن و تجارت آذربایجان شرقی واقع در بلوار 29 بهمن برگزار گردید.
   در ابتدا این نشست بعد از قرائت قرآن و سرود جمهوری اسلامی شروع به کار کرد و در آغاز آقای "حسین نجاتی" رئیس سازمان صمت استان آذربایجان شرقی ضمن خوش آمدگویی به حضار، اظهار امیدواری کردند که این دوره حرکتی روبه جلو برای صنایع منطقه باشد.

   نجاتی بر ضرورت استفاده از شیوه ها و فناوری های نوین در واحدهای صنعتی به منظور کاهش مصرف انرژی تاکید کرد و گفت: از ارائه آموزش های تخصصی برای مدیران و کارشناسان فنی صنایع حمایت می کنیم. 

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,435,783
تعداد بازدید امروز : 9,085
تعداد بازدید دیروز : 59,000
تعداد بازدید هفته : 9,085
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/27 00:56

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.