• سومین مجمع دبیران شوراهای امربه معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها برگزار شد

   سومین مجمع دبیران شوراهای امربه معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها برگزار شد

   سومین مجمع دبیران شوراهای امر به معروف و نهی از منکر وزارتخانه ها و سازمان های کشور در ستاد وزارت صنعت، معدن وتجارت برپا شد.

   به گزارش شاتا ؛ دکتر محمدرضا فیاض معاون توسعه مدیریت ، منابع و امور استانها و رییس شورای امر به معروف و نهی از منکر وزارت صنعت، معدن وتجارت در این مجمع گفت: شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در ستاد وزارتخانه  و سازمان های تابعه  جایگاه ویژه ای دارد و در چارچوب دستور العمل های ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کشور انجام وظیفه می کند.

   ایشان با  بیان مصادیق اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر در این وزارتخانه افزود: در بخش تجارت واصناف تلاش می کنیم با تدوین تمهیدات  و سیاست های مناسب و اجرای فریضه امر به معروف و نهی از منکر، رضایت مندی در بین مصرف کنندگان کالا و خدمات را افزایش دهیم .

   وی به گستردگی خدمات و کالاهای مصرفی و تولیدی وزارتخانه صنعت، معدن و تجارت اشاره و تصریح کرد: این تنوع وظایف باعث شده تا همواره مورد ارزیابی و رصد هموطنان باشیم.

   رییس شورای امر به معروف ونهی از منکر وزارت صنعت، معدن وتجارت هم چنین از تشکیل ستادهای اقتصاد مقاومتی برای تدوین 10 برنامه مهم در سال اقتصاد مقاومتی اقدام وعمل خبر داد و گفت: یکی از اقدامات این وزارتخانه در چارچوب دستیابی به اهداف اقتصاد مقاومتی  اجرای طرح رونق اقتصادی و اعطای تسهیلات به 7 هزارو 500 واحد صنعتی کوچک و متوسط کشور است که درصورت داشتن شرایط لازم و تایید ستادهای تسهیل از این وام برخوردار خواهند شد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,359,643
تعداد بازدید امروز : 46,314
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 265,396
تعداد بازدید این ماه : 379,146
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 18:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.