• دکتر محمدرضا فیاض:

   تولید ملی را باید مقدس بدانیم و اداره جامعه را به دست مردم ایران بسپاریم.

   تولید ملی را باید مقدس بدانیم و اداره جامعه را به دست مردم ایران بسپاریم.

   سومین نشست مشاوران امور بانوان استانها و سازمانهای تابعه با هدف تشکیل پویش (کمپین) حمایت از تولید داخلی و مصرف کالای ایرانی به مدت 2 روز در حال برگزاری است.

   آقای دکتر فیاض صبح امروز در همایش مشاورین امور بانوان سازمانهای استانی کشور حضور یافتند.

   این همایش که با هدف تشکیل پویش (کمپین) حمایت از تولید داخلی و مصرف کالای ایرانی و همچنین سیاستهای کلی خانواده ابلاغی مقام معظم رهبری تشکیل شده است به مدت 2 روز در حال برگزاری است.

   ابتدا دکتر فیاض بر ارزش و اقتدار جمع بانوان حاضر در همایش که حاصل سالها تجربه و دانش است تاکید نمودند. سپس با اشاره به اقتدار ملت ایران در پیروزی انقلاب و اینکه با دست خالی نظام جمهوری اسلامی ایران را پایه ریزی کردند و در پی آن و با هشت سال دفاع مقدس این توانمندی را به منصه ظهور رساندند، اظهار داشتند اما چرا در موضوع حمایت از تولید و مصرف کالاهای ایرانی توفیق مورد انتظار را هنوز بدست نیاورده ایم ، شاید یکی از دلایل آنرا می توان گفت که به طور مشخص مسیر و رویکرد را تعیین نمی کنیم. با تغییرات مکرر مسیر، دچار ناسامانی تولید، بی تصمیمی مصرف کننده و تردید برنامه ریزان می شویم. از این رو ، باید عزم را جزم کنیم و فصل مشترکها را بیابیم و تولید ملی را مقدس بدانیم و اداره جامعه را به دست مردم ایران بسپاریم . بیشتر به تفاهم برسیم و در تصمیم گیریها تعلل نکنیم.

   برای مثال پوشاک ایرانی ، خانه ایرانی، خوراک ایرانی و ... را انتخاب کنیم و یک بازه زمانی مشخص برای آن تعیین کنیم و نتایج را استانها و ستاد وزارت خانه با هم تبادل کنند. نتایج را تجربه و عمل کنیم تا به اهداف برسیم.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,358,557
تعداد بازدید امروز : 45,228
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 264,310
تعداد بازدید این ماه : 378,060
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 18:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.