• دکتر محمد رضا فیاض:

   روحانیون بازوی قوی و مشاور فرهنگی در شهرک های صنعتی هستند.

   روحانیون بازوی قوی و مشاور فرهنگی در شهرک های صنعتی هستند.

   دکتر فیاض در دومین گردهمایی ائمه جماعات شرکت شهرکهای صنعتی سراسر کشور ، با تاکید بر اهمیت نقش روحانیت گفت:روحانیون بازوی قوی و مشاور فرهنگی در شهرک های صنعتی هستند.

   دکتر فیاض، معاون وزیر و رئیس شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز وزارت صنعت، معدن و تجارت در دومین گردهمایی ائمه جماعات شرکت شهرکهای صنعتی سراسر کشور ، بر اهمیت نقش روحانیت در شرکت شهرک های صنعتی تاکید کرد و در این باره گفت: روحانیت به عنوان بازوی تبلیغی سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی می تواند در این زمینه نقش راهبردی داشته باشد باید توجه داشت که بازوی قوی مشاوره فرهنگی شهرک های روحانیون هستند.

   ایشان افزودند: همچنین باید در نظر داشت که این بازوی مشاوره ای نباید منتظر مدیران باشد تا آن ها موضوعات مورد نظر را با روحانیون در میان بگذارند. مشاوره فرهنگی در این زمینه باید پیشنهاد دهنده باشد. متاسفانه در برخی از موارد دیده می شود که مشاورهای فرهنگی پیشنهادی ارائه نمی دهند.

   وی با اشاره به این که روحانیون در استان های مختلف با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود می توانند به توسعه فرهنگ مذهبی و نماز کمک ویژه ای داشته باشند، توضیح داد: «یکی از موضوعاتی که در این زمینه اهمیت ویژه ای دارد، شورای روحانیون است. در این شورا روحانیون می توانند دستاوردهایی را که در استان ها به دست آورده اند با یکدیگر به اشتراگ گذاشته و از آن ها استفاده کنند.»

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,358,988
تعداد بازدید امروز : 45,659
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 264,741
تعداد بازدید این ماه : 378,491
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 18:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.