• بازدید دکتر محمدرضا فیاض از مرکز پژوهش های کاربردی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

   بازدید دکتر محمدرضا فیاض از مرکز پژوهش های کاربردی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور

   دکتر محمدرضا فیاض در جریان بازدید از مرکز پژوهش های کاربردی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور گفت: باید کاری کرد که این ثروت علمی تولید شده در سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، به اهلش عرضه شود.

   دکتر محمدرضا فیاض به همراه جمعی از مدیران معاونت توسعه مدیریت، منابع و امور استانها، صبح امروز از مرکز پژوهش های کاربردی سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی کشور واقع در کرج بازدید و از نزدیک با فعالیت‌های صورت گرفته در این مرکز آشنا و در جریان آخرین مطالعات و تحقیقات صورت گرفته قرار گرفتند.

   بازدید کنندگان در این دیدار یک روزه با فعالیت‌های مرکز پژوهش‌های کاربردی علوم زمین در حوزه زمین‌شناسی کاربردی (مخاطرات، زمین‌شناسی پزشکی، زمین‌شناسی دریایی) ، اکتشاف مواد معدنی، وضعیت عملکرد در پهنه های اکتشافی ، بخش گوهر شناسی و سنگهای قیمتی، دفتر فصلنامه علوم زمین، فرآوری و اکتشاف عناصر نادر خاکی، آشیانه چرخ بال، ژئو فیزیک هوایی، بخشهای مختلف آزمایشگاهی دیدن و از نزدیک با تغییرات اقلیم و مطالعات مربوط با نجات دریاچه ارومیه و وضعیت ریزگردها و راهکارهای مهار این پدیده نوظهور آشنا شدند.

   دکتر محمدرضا فیاض ضمن ارزیابی خوب و مفید از بازدید صورت گرفته، گفتند: این مجموعه از مراکز پیشرفته کشور است که با توجه به ظرفیت‌های بالا و حضور نیروهای مجرب ، جوان و کارآزموده به عنوان پایگاه اصلی زمین‌شناسی کشور محسوب می‌شود و از کلیه مدیران و کارشناسان تقدیر گردید.

   ایشان در ادامه گفتند: باید کاری کرد که این ثروت علمی تولید شده در سازمان زمین شناسی و اکتشافات معدنی، به اهلش عرضه شود.

   وی: بر تعامل بیشتر میان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی کشور با دیگر سازمانها / موسسات و شرکتهای دولتی و خصوصی برای پیشرفت فعالیتهای اثربخش حوزه علوم زمین و اکتشاف مواد معدنی در کشور تاکید کردند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,356,333
تعداد بازدید امروز : 43,004
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 262,086
تعداد بازدید این ماه : 375,836
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 17:19

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.