• دوره آموزشی

   برگزاری دوره آموزشیREACH با همکاری دفتر HSEE و صنایع شیمیایی و سلولزی

   برگزاری دوره آموزشیREACH با همکاری دفتر HSEE و صنایع شیمیایی و سلولزی

   دوره آموزشی REACH در مورخ 1 و 2 آبان ماه و با میزبانی دفتر HSEE وزارت صنعت، معدن و تجارت در محل ساختمان شهید نادری وزارت برگزار شد.

    

   دوره آموزشی REACH به پیشنهاد اتحادیه صنایع شیمیایی فرانسه به دفتر صنایع شیمیایی و سلولزی ارائه شد و به دلیل ارتباط موضوع با دفتر مورد پیگیری قرار گرفت. این دوره در مورخ 1 و 2 آبان ماه و با میزبانی دفتر HSEE وزارت در محل ساختمان شهید نادری وزارت برگزار شد. مدرسین این دوره جناب آقای جین پلین (مدیر عامل اتحادیه صنایع شیمیایی فرانسه) و سرکار خانم مری زیمر (ناظر فنی) بوده و صنایع منتخب شرکت کننده در دوره بر اساس لیست مواد شیمیایی مشمول الزامات وزارت، توسط دفتر  مورد پیگیری قرار گرفت. این دوره در مورخ 1 و 2 آبان ماه و با میزبانی دفتر HSEE وزارت در محل ساختمان شهید نادری وزارت برگزار شد. مدرسین این دوره جناب آقای جین پلین (مدیر عامل اتحادیه صنایع شیمیایی فرانسه) و سرکار خانم مری زیمر (ناظر فنی) بوده و صنایع منتخب شرکت کننده در دوره بر اساس لیست مواد شیمیایی مشمول الزامات مورد پیگیری قرار گرفت. این دوره در مورخ 1 و 2 آبان ماه و با میزبانی دفتر HSEE وزارت در محل ساختمان شهید نادری وزارت برگزار شد. مدرسین این دوره جناب آقای جین پلین (مدیر عامل اتحادیه صنایع شیمیایی فرانسه) و سرکار خانم مری زیمر (ناظر فنی) بوده و صنایع منتخب شرکت کننده در دوره بر اساس لیست مواد شیمیایی مشمول الزامات REACH و اتحادیه‌های صنایع شیمیایی کشور در این دوره حضور داشتند.

    

   الزامات REACH بر پایه حفاظت انسان و محیط زیست استوار بوده  و در صورت عدم ثبت مواد شیمیایی، امکان صادرات این مواد شیمیایی به اروپا و برخی دیگر از کشورها (درمجموع 28 کشور) با محدودیت و یا ممنوعیت روبرو خواهد شد. بر این اساس دوره آموزشی مذکور علاوه بر تشویق صنایع شیمیایی جهت توجه به مقوله سلامت انسان و محیط زیست در خلال تولید مواد شیمیایی، آگاه‌سازی صنایع مربوطه را با الزامات REACH و اقدامات لازم برای ثبت‌نام و دریافت کد REACH و صادرات مواد شیمیایی به اروپا را به دنبال داشت.

    

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 238,329,320
تعداد بازدید امروز : 27,571
تعداد بازدید دیروز : 40,733
تعداد بازدید هفته : 350,319
تعداد بازدید این ماه : 1,178,363
آخرین به روزرسانی : 1399/06/28 14:46

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.