• با کمک هیئت حمایت از صنایع

   پلی اکریل بار دیگر در مدار تولید قرار می گیرد

   پلی اکریل بار دیگر در مدار تولید قرار می گیرد

   با حضور مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مسئول هیئت حمایت از صنایع اعضای جدید هیئت اجرایی کارخانه پلی اکریل رسما آغاز به کار کردند. هیئت حمایت از صنایع با هدف راه اندازی مجدد کارخانه پلی اکریل، این کارخانه را تحت پوشش قرار گرفته است.

    پلی اکریل احیا می‌شود

   مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مسئول هیئت حمایت از صنایع در دیدار با استاندار اصفهان گفتدر چارچوب قانون "حمایت صنعتی و جلوگیری از تعطیلی کارخانه های کشورکارخانه ی پلی اکریل شرایطی پیدا کرد که تحت پوشش هیئت حمایت از صنایع اداره شود.

   مهندس رجبعلی صادقی افزودآقایان حاج صادقی، بزرگی، کاویان و پور سیدی بعنوان هیئت اجرایی جدید کارخانه پلی اکریل رسما کار خود را آغاز کردند. مشاور وزیر صنعت، معدن و تجارت ابراز امیدواری کرد با  ترکیب جدید و حمایت استاندار اصفهان هرچه سریعتر کارخانه به شرایط مطلوب  برسد. 

    مسئول هیئت حمایت از صنایع با بیان اینکه دولت از طریق وزارت صنعت، معدن تجارت و اعضای جدید هیئت اجرایی از این پس در مورد شرکت پلی اکریل تصمیم‌گیری می کند افزودباتوجه به بدهی های سنگین شرکت پلی اکریل اصفهان و نیمه تعطیل شدن آن، با دستور وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت به زودی منابع مالی لازم تامین شده و پلی اکریل دوباره شروع به کار خواهد کرد. وی هیئت نفره را مسئول اداره موقت کارخانه تا راه اندازی و بازپرداخت بدهی ها عنوان کرد و گفتتامین مواد اولیه، راه اندازی بخش های تعطیل و رشد تولیدات از مهمترین اولویت های هیئت اجرایی است. 

   استاندار اصفهان هم در این دیدار گفت: در دیدار با رئیس جمهور مشکلات کارخانه‌ی پلی اکریل مطرح شد و آقای روحانی نیز بر حل معضلات و مشکلات کارخانه تاکید کرد. رسول زرگرپور افزود هیئتی با تجربه برای حل مشکلات پلی اکریل انتخاب شده است.

   شرکت پلی اکریل سال 1353 بصورت مشارکت بخش خصوصی و تعدادی از بانک های تخصصی ایرانی و یک شرکت خارجی تاسیس شد و در سال 57 به بهره برداری رسید. شرکت پلی اکریل ایران دارای 10 شرکت اقماری است. مهمترین تولیدات شرکت پلی اکریل ایران الیاف اکریلیک، نخ و الیاف پلی استر است و تولیدات آن بعنوان مواد اولیه در شرکت های نساجی و تولید فرش مورد استفاده قرار می گیرد. این واحد تولیدی در ماه های اخیر با برخی مشکلات مدیریتی و ناتوانی در پرداخت حقوق کارگران روبرو بوده است. پلی اکریل در کیلومتر 45 جاده اصفهان به مبارکه واقع است.  

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,357,213
تعداد بازدید امروز : 43,884
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 262,966
تعداد بازدید این ماه : 376,716
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 17:33

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.