• معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها با امام جمعه بیرجند دیدار کردند.

   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها با امام جمعه بیرجند دیدار کردند.

   دکتر فیاض در دیدار با امام جمعه بیرجند گفت: سیمان باقران، کک طبس و فولاد قاینات سه ظرفیت و طرح مهم و ملی برای توسعه همه جانبه استان خراسان جنوبی است.

   دکتر محمدرضا فیاض در این دیدار با اشاره به 3 طرح مهم صنعتی در خراسان‌جنوبی اظهار داشت: سیمان باقران، کک طبس و فولاد قاینات سه ظرفیت و طرح مهم و ملی برای توسعه همه جانبه این استان است و می‌تواند چرخه توسعه استان را فعال نگه دارد که برای رسیدن به شرایط مطلوب همراهی و مشارکت مسئولان استانی را می‌طلبد.

   فیاض با اشاره به فراهم‌کردن بسترهای لازم برای سرمایه‌گذاری، از امنیت و آرامش حاکم بر این استان به عنوان نعمتی بزرگ یاد کرد و گفت: امنیت حاکم بر خراسان‌جنوبی از مهمترین ویژگی‌ها و بسترهای لازم جهت سرمایه‌گذاری در این استان است.

   وی با اشاره به تلاش وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان بخشی از دولت در راستای جذب و ترغیب سرمایه‌گذار تصریح کرد: البته می‌بایست زمینه سرمایه‌گذاری افرادی که امکانات مالی دارند و علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری در بخش صنعت ومعدن هستند نیز فراهم کنیم.

   وی همچنین مرز مشترک خراسان‌جنوبی با کشور افغانستان را فرصتی مناسب برای تجار دانست و افزود: با توجه به اهمیت نگاه صادراتی در بخش تولیدی، خراسان‌جنوبی با افغانستان می‌توانند با یکدیگر تجارت خوبی داشته باشند.

   فیاض افزود: تحقق شعار سال که همان اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل و البته مورد تاکید مقام معظم رهبری است در وزارت صنعت، معدن و تجارت با توجه به ماهیت این وزارتخانه به صورت ویژه پیگیری می شود.

   وی قاچاق کالا را عامل مخربی برای تولید داخلی و تجارت دانست و اظهار داشت: قاچاق کالا آزاردهنده بخش تولید و تولیدکنندگان است که به بخش تجارت نیز آسیب رسانده و مانع رونق کسب و کار می‌گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,325,774
تعداد بازدید امروز : 12,445
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 231,527
تعداد بازدید این ماه : 345,277
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 03:59

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.