• دکتر محمدرضا فیاض معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها با استاندار خراسان‌جنوبی دیدار کردند.

   دکتر محمدرضا فیاض معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها با استاندار خراسان‌جنوبی دیدار کردند.

   دکتر محمدرضا فیاض در دیدار با استاندار خراسان‌جنوبی گفت: امید است تا پایان سال جاری کارخانه سیمان باقران به بهره‌برداری برسد.

   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌های وزیر صنعت، معدن و تجارت در این دیدار با بیان اینکه خراسان‌جنوبی در جهت اجرای طرح‌های صنعتی و معدنی جزو استان‌های متوسط و رو به بالای کشور محسوب می‌شود افزود: امید است تا پایان سال جاری کارخانه سیمان باقران به بهره‌برداری برسد.

   فیاض به سه محور مهم فعالیت در وزارت صنعت، معدن و تجارت اشاره کرد و ادامه داد: حل مشکلات واحدهای مهم و بزرگ صنعتی، اجرای طرح رونق و نیز اتمام پروژه‌های نیمه تمام عمرانی از اولویت‌های مهم کاری این وزارتخانه است.

   وی با اشاره بر تسریع در اجرای طرح رونق از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با تصمیماتی که اتخاذ شده تلاش خواهیم کرد تا با تقویت مکانیزم‌های نظارتی، انرژی و وقت بیشتری در این زمینه صرف شود.

   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استان‌ها ، با بیان اینکه واحدهای تولیدی که تسهیلات دریافت می‌کنند ملزم به رعایت ضوابط موجود در این زمینه هستند گفت: این تسهیلات دریافتی از سوی واحدها باید در جای مناسب هزینه شده و منجر به ارائه خدمتی جدید، افزایش تولید و یا راه‌اندازی واحدهای تعطیل شده شود.

   استاندار خراسان‌جنوبی نیز در این دیدار با بیان اینکه زمینه‌های تسهیل امور اقتصادی در استان فراهم شده است اظهار داشت: با پیگیری‌ها و اقداماتی که به انجام رسیده توانستیم تا حدود زیادی در راستای تسهیل امور اقتصادی استان گام‌هایی اساسی برداریم.

   سید علی‌اکبر پرویزی در ادامه تشریح کرد: در جهت رفع مشکل صادرات اقدامات خوبی صورت گرفت از جمله اینکه یک شیفت کاری دیگر به گمرکات استان اضافه شد و در مجموع تلاش کردیم در راستای تسهیل امور اقتصادی در استان گام‌های جدی‌تری از گذشته برداشته شود.

   وی به اجرای طرح رونق تولید از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور واگذاری تسهیلات بانکی به واحدهای تولیدی اشاره و تاکید کرد: مکانیزم‌های نظارتی در این زمینه باید به‌طور جد مورد توجه قرار گیرد.

   وی در ادامه با بیان اینکه این تسهیلات باید به واحدهایی واگذار شود که بتوانند به فعالیت خود ادامه دهند، افزود: مسئولین نظارتی باید مراقبت کنند تا این تسهیلات در جای مناسب و به منظور ایجاد رونق در واحدهای تولیدی هزینه گردد.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,327,393
تعداد بازدید امروز : 14,064
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 233,146
تعداد بازدید این ماه : 346,896
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 03:59

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.