• چهارمحال و بختیاری به استان کشاورزی ـ صنعتی تبدیل می‌شود.

   چهارمحال و بختیاری به استان کشاورزی ـ صنعتی تبدیل می‌شود.

   استان چهارمحال و بختیاری با ظرفیت‌ها و امکاناتی که در اختیار دارد باید به یک استان کشاورزی ـ صنعتی تبدیل شود.

   دکتر محمدرضا فیاض بعد ازظهر روز شنبه در نشست با سازمانها، شرکتها و تشکلهای بخش خصوصی هم خانواده سازمان صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری گفت: استان چهارمحال و بختیاری با ظرفیت‌ها و امکاناتی که در اختیار دارد باید به یک استان کشاورزی ـ صنعتی تبدیل شود.

   معاون توسعه مدیریت، منابع و امور استانها در این نشست که در اتاق بازرگانی صنایع و معادن و کشاورزی استان برگزار شد، با اشاره به مشکلات واحدهای صنعتی و تولیدی چهارمحال و بختیاری عنوان کرد: بیمه، معافیت‌های مالیاتی، اهداء تسهیلات کم‌بهره از جمله مهم‌ترین خواسته‌های تولیدکنندگان و مسؤولان این استان است که امید است با برنامه‌ریزی‌هایی که در وزارتخانه صورت می‌گیرد در این زمینه اثرگذار باشد.

   وی افزود: سیاست وزارت متبوع بر اعمال کلیه تفیض اختیارات به سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استانی است اما در برخی از موارد امکان این امر وجود ندارد زیرا قانون اجازه این کار را نمی‌دهد. این درحالی است که اگر مدیرانی استانی احساس می کنند میتوان موارد بیشتری از سوی وزارت متبوع به ایشان تفویض شود اطلاع دهند تا در اسرع وقت انجام شود.

   ایشان افزودند: تمامی امکانات بالقوه در اختیار استان قرار دارد و با پیدا کردن یک بلد راه و جذب سرمایه‌گذار خارجی می‌توان این امکانات را به صورت بالفعل درآورد.

   دکتر فیاض ادامه داد یک تولید کننده نمی تواند همزمان یک تاجر هم باشد . مدیران واحدهای تولیدی برای گسترش فعالیت های خود باید به بازارهای فراتر از مرزهای استانی و کشوری توجه کنند. و تنها راه آن بهره مندی از خدمات مشاوران صادراتی است.

   دکتر فیاض در این نشست بر حل مشکل زیر گذر شهرک صنعتی شهرکرد تاکید کردند و از مسئولان استان خواستند هرچه سریعتر در جهت رفع این مشکل اقدام کنند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 239,892,388
تعداد بازدید امروز : 38,680
تعداد بازدید دیروز : 64,948
تعداد بازدید هفته : 219,450
تعداد بازدید این ماه : 1,422,783
آخرین به روزرسانی : 1399/07/29 15:26

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.