• دیدار دکتر محمدرضا فیاض با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد

   دیدار دکتر محمدرضا فیاض با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد

   با انجام اقدامات دولت یازدهم، همت مردم، سرمایه گذاران و تدابیر رهبری آینده اقتصادی کشور روشن است.

   دکتر محمدرضا فیاض شامگاه دیروز در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرکرد افزود: در راستای ابلاغ سیاست های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری در ابتدای سال جاری مبنی بر رونق تولید و فعال سازی واحدهای تولیدی راکد، پروژه رونق تولید در دولت کلید خورد و طبق پیش بینی های صورت گرفته 7500 واحد تولیدی راکد هدفگذاری تا به چرخه تولید بازگردانده شود.

   ایشان افزود: در مرحله اول پروژه رونق تولید در شش ماهه ابتدای سال جاری واحدهای تولیدی مستعد را شناسایی و تسهیلات مورد نیاز به آنان پرداخت شد و در مرحله دوم با نظارت و بررسی لازم  از واحدهایی که تسهیلات دریافت کرده اند میزان تحقق اهداف سنجیده خواهد شد.

   وی ادامه داد خوشبختانه تا کنون نتیجه نظارت ها خوب ارزیابی شده و انتظار داریم تا پایان سال جاری تولید رونق بگیرد و مردم کشورمان رونق اقتصادی را لمس کنند.

   ایشان ادامه دادند جنس مشکلات واحدهای تولیدی بزرگ با واحدهای کوچک و متوسط فرق می کند. واحدهای کوچک عموماً دارای مشکلات بیمه ای، مالیات ، سرمایه در گردش و ... ، ولی واحدهای بزرگ دارای مشکلات مدیریتی هستند.

   وی با بیان اینکه طبق بررسی های صورت گرفته پهنه های معدنی خوبی از نظر فلزات گران بها و ظرفیت شناسایی شده که پس از بررسی های نهایی کارشناسی به اطلاع عموم مردم و سرمایه گذاران خواهد رسید.

   ایشان از مزیت های قابل توجه استان به ایجاد چرخه کامل فولاد ، صنعت پتروشیمی ، آبهای معدنی در استان یاد کردند.

   معاون وزیر ادامه دادند کارهای بسیار زیادی در استان انجام شده است ولی جای کارهای بیشتری نیز هست و از حجت الاسلام نکونام خواستند عنایت بیشتری به بخش صنعت، معدن و تجارت استان بکنند.

   امام جمعه شهرکرد نیز در این دیدار گفت: همانگونه که ایران در عرصه های مختلف از جمله فرهنگی و سازندگی در جایگاه بالایی قرار دارد، باید در عرصه اقتصاد نیز گفتمان غالب جهان شود.
   حجت الاسلام محمدعلی نکونام اظهار کرد: امروز متاسفانه گرفتار رفتارها و بازیگری های سیاسی به اشکال مختلف شده ایم.

   وی گفت: دولتمردان هر کدام در دستگاه های مختلف مشغول کار و خدمت هستند و باید مدام به آنها روحیه و نشاط کار برای تداوم خدمات رسانی بیشتر به مردم داده شود.
   حجت الاسلام نکونام تصریح کرد: حمایت از تولید داخلی هر روز مطرح است، درحالی که زمینه ورود کالا به کشور هم باز است.

   دکتر فیاض از نماینده ولی فقیه در استان و ائمه جماعات دیگر شهرستانهای استان چهارمحال بختیاری خواستند از واحد صنعتی حجاب بازدید کنند.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 239,893,137
تعداد بازدید امروز : 39,429
تعداد بازدید دیروز : 64,948
تعداد بازدید هفته : 220,199
تعداد بازدید این ماه : 1,423,532
آخرین به روزرسانی : 1399/07/29 15:26

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.