• برگزاری سومین نشست شورای سیاستگذاری و راهبری آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت

   برگزاری سومین نشست شورای سیاستگذاری و راهبری آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت

   سومین جلسه شورای سیاست گذاری آموزش، پژوهش و فناوری، وزارت صنعت معدن و تجارت با محوریت تدوین برنامه جامع آموزش و اجرای برنامه های بهره وری صنعت، معدن و تجارت برگزار شد

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنایع کوچک و شهرکاهای صنعتی ایران، دکتر صادق زاده سرپرست معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت در این نشست  که به میزبانی سازمان صنایع کوچک برگزار شد، ضمن تشریح اهداف و برنامه‌های شورای سیاستگذاری از سازمان های توسعه ای به ویژه سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران  بدلیل اقدمات  و عملکرد مطلوب  در حوزه آموزش و پژوهش تقدیر کرد.

    وی همچنین با اشاره به لزوم تدوین برنامه جامع آموزشی در بخش صنعت، معدن و تجارت به  تشکیل کارگروه های ذیل شورای سیاستگذاری  و همچنین برنامه ریزی جهت تقدیر از واحدهای نمونه در حوزه بهره وری که از سوی سازمان صنایع کوچک مطرح شده بود اشاره  و  با تایید اعضا شورا به عنوان مصوبات جلسه اعلام کرد.

   وی در پایان نیز بر بهره مندی از تجارب بین المللی به ویژه سازمان یونیدو در برنامه‌های آموزشی و ارزش‌‌گذاری دانش فنی  و مالکیت صنعتی تا‌کید کرد.

   در ادامه این نشست، مهندس فرشاد مقیمی عضو هیات مدیره و معاون برنامه ریزی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران ضمن تشریح اقدامات و دستاوردهای سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در حوزه پژوهش اظهار داشت:  576 طرح در سازمان و شرکتهای استانی منجر به انعقاد قرارداد شده است.

    وی با اشاره به تشکیل کارگروه پژوهش، فناوری و بهره‌وری جهت نظارت و اثر بخشی هر چه بیشتر طرح ها خاطر نشان کرد: 490 طرح پژوهشی خاتمه یافته و 86 طرح نیز در دست اقدام در شرکتهای استانی می‌باشد.

     معاون برنامه‌ ریزی با بیان اینکه بسیاری از طرح‌های انجام شده و کتاب های منتشر شده سازمان توسط انجمنها، کارشناسان، مدیران و صنعتگران در حال استفاده می‌باشد، تصریح کرد: همچنین چندین طرح پژوهشی سازمان بعنوان طرح پژوهشی برتر در جشنواره‌های پژوهشی مورد تقدیر قرار گرفته است.

   مقیمی در پایان افزایش معرفی شرکتهای شهرکهای صنعتی پژوهشی برتر از 3 شرکت به 6 شرکت ، معرفی بهترین شورا، کارگروه و یا کمیته فعال در امر پژوهش از سازمانها و شرکتهای زیرمجموعه وزارت متبوع و معرفی فن‌بازارها و مراکز خدمات کسب و کار برتر را به عنوان درخواست های سازمان صنایع کوچک و شهرکهای صنعتی ایران در حوزه پژوهش از شورای سیاست‌گذاری  عنوان کرد.

   همچنین در این نشست مدیر دفتر توسعه بنگاه ها و کارآفرینی برنامه آموزشی سازمان صنایع کوچک وشهرکهای صنعتی ایران وسامانه مجازی آموزش شاغلین واحدهای صنعتی را ارائه نمود.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,357,729
تعداد بازدید امروز : 44,400
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 263,482
تعداد بازدید این ماه : 377,232
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 17:33

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.