• برگزاری نشست معرفی توانمندی‌ شرکت‌های ایرانی در ساخت فناوری‌های انرژی‌های تجدیدپذیر

   برگزاری نشست معرفی توانمندی‌ شرکت‌های ایرانی در ساخت فناوری‌های انرژی‌های تجدیدپذیر

   صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) با همکاری پژوهشگاه نیرو و دفتر برق و الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت در راستای اجرای پروژه رشد؛ توسعه و گسترش فناوری‌های مربوط به انرژی‌های تجدیدپذیر با رویکرد بومی‌سازی و نهادینه کردن این فناوری‌ها در داخل کشور در قالب مناقصه، نشست معرفی توانمندی شرکت های ایرانی را برگزار می کند.

   به گزارش روابط عمومی صحا،  پژوهشگاه نیرو در نظر دارد به منظور تحقق سیاست‌های کلان وزارت نیرو در راستای توسعه استفاده از انرژی پاک در سال «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» به منظور رشد؛ توسعه و گسترش فناوری‌های مربوط به انرژی‌های تجدید پذیر با رویکرد بومی‌سازی و نهادینه نمودن فناوری‌های مذکور در داخل کشور نسبت به انتخاب سازندگان توانمند در عرصه‌های ساخت و تولید انبوه اینورتر فتوولتائیک، ماژول فتوولتائیک وکابل های فتوولتائیک (همگی متناسب با ظرفیت ١٠٠ مگاوات) از طریق برگزاری مناقصه عمومی دو مرحله‌ای اقدام کند.

   صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک(صحا) در همین راستا با توجه به شناخت توانمندی‌های داخلی، نشست معرفی توانمندی‌های شرکت‌های ایرانی در ساخت فناوری‌های مرتبط با انرژی‌های تجدیدپذیر را برگزار می‌کند.

   صحا برای توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر در کشور و حمایت از تولیدات داخلی تسهیلات ویژه‌ای در نظر گرفته است.

   این نشست با حضور مسئولان صبح روز یک‌شنبه ١٠ بهمن ماه در ساختمان معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می‌شود.

   شرکت‌های علاقمند جهت حضور در این نشست و آگاهی بیشتر جهت حضور در این مناقصه می‌توانند جهت ثبت‌نام با شماره ٨٨٧٤٨٠٦٠ داخلی ٣٢٧ تماس حاصل نمایند.

   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,359,336
تعداد بازدید امروز : 46,007
تعداد بازدید دیروز : 57,567
تعداد بازدید هفته : 265,089
تعداد بازدید این ماه : 378,839
آخرین به روزرسانی : 1399/08/07 18:05

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.