• خبر تکمیلی:

   برگزاری کارگاه آموزشی اهمیت و فرایند ثبت ملی و بین المللی برند تجاری

   برگزاری کارگاه آموزشی اهمیت و فرایند ثبت ملی و بین المللی برند تجاری

   این همایش به همت و تلاش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، معاونت آموزش پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و با همکاری اداره آموزش پژوهش، سازمان صنعت معدن و تجارت استان، در محل سالن همایش سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان برگزار گردید.

   این همایش به همت و تلاش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، معاونت آموزش پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت و با همکاری  اداره آموزش پژوهش، سازمان صنعت معدن و تجارت استان، در محل سالن همایش سازمان صنعت معدن و تجارت استان زنجان برگزار گردید.
   میهمانان این نشست شامل: نمایندگانی از شرکت شهرک های صنعتی استان و مرکز پژوهشکده مطالعات راهبردی صنعت، معدن و تجارت استان، بعنوان مجری کارگاه  و با حضور 120 نفر از مخاطبین و  فعالان حوزه تولید،  تجارت خارجی و کلیه عوامل کسب و کار برگزار گردید.
   به گزارش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی،  در ابتدای این نشست  آقای مهندس نظریان قائم مقام محترم ریاست سازمان ضمن خوش آمد گویی، گزارشی از آخرین وضعیت واحد های صنعتی دارای نشان تجاری برند و همچنین تلاشها و پیگیریهای انجام شده سازمان و متقاضیان نشان تجاری در خصوص معرفی تولیدات صنعتی و معدنی حائز شرایط دریافت برند به مراجع ذیربط، مطالبی را بیان نمودند.
   در ادامه آقای دکتر جعفری از اساتید دانشگاه زنجان و عضو هیات علمی در خصوص  مفاهیم کاربردی در تعریف برند ـ جایگاه ارزشی نشان تجاری در محصولات تولیدی  و همچنین نحوه ارتباط دارندگان نام تجاری با رقبای خارجی و داخلی در اقتصاد مباحثی را ارائه نمودند.
   سپس آقای مهندس نیک سیرت  از کارشناسان دفتر حمایت از مالکیت  صنعتی، در خصوص آشنایی با آئین نامه ها ـ دستورالعمل و قوانین حقوق مالکیت صنعتی و اهمیت آن برای تولید کنند گان  مطالبی را ارائه کردند
   در ادامه آقای مهندس کشفی از کارشناسان دفتر مالکیت صنعتی، در خصوص آشنایی با فرایند انجام کاری و عملیاتی ثبت داخلی و بین المللی نشان تجاری (برند) و اعلام آمادگی وزارت برای همکاری و مشاوره در زمینه دریافت و ثبت نشان تجاری مباحث مبسوطی را ارائه کردند.
   در پایان، به سوالات حاضرین در محل برگزاری کارگاه به مدت 10 دقیقه پاسخ داده شد.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 245,708,350
تعداد بازدید امروز : 64,172
تعداد بازدید دیروز : 83,374
تعداد بازدید هفته : 281,658
تعداد بازدید این ماه : 1,380,459
آخرین به روزرسانی : 1399/10/30 19:06

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.