• آموزش های کاربردی برنامه محوری وزارت صنعت، معدن و تجارت

   آموزش های کاربردی برنامه محوری وزارت صنعت، معدن و تجارت

   دکتر محمدرضا فیاض در آیین اختتامیه همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استانهای کشور ، گفت: تربیت نیروی انسانی در فرآیند توسعه، نقشی مهم و تعیین کننده در آینده کشور دارد.

   معاون توسعه مدیریت،منابع و امور استانها گفت: تربیت نیروی انسانی در فرآیند توسعه، نقشی مهم و تعیین کننده در آینده کشور دارد.

   دکتر محمدرضا فیاض در آیین اختتامیه همایش معاونین توسعه مدیریت و منابع و ذیحسابان سازمانهای صنعت، معدن و تجارت استانهای کشور با اشاره به تمایل وزارت متبوع در ارایه راهکارهای رفتاری بهینه اداری و مالی اظهار امیدواری کرد: همه رفتارهای سازمانی وزارت صنعت، معدن و تجارت با نظارت دیوان محاسبات قانونی شود.

   وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی مجازی در سطح سازمان های تابعه، تاکیدکرد: توجه و پیشروی به سمت آموزش های کاربردی از جمله برنامه هایی است که با جدیت ادامه می‌یابد.

   ایشان افزود: گام های مثبتی در جهت تربیت نیروی انسانی متخصص  برداشته شده که از جمله آن می توان به اخذ مجوز از سازمان استخدام کشوری برای جذب نیروی متخصص در کارهای معدنی سراسر کشور اشاره کرد.

   فیاض تصریح کرد: استان هایی مانند سیستان وبلوچستان که در جوار ساحل قرار دارند می توانند با اخذ مجوز کارشناس متخصص صنایع دریایی جذب نمایند.

   وی ادامه ادامه داد: در زمینه تحول اداری در این وزارتخانه، ساختارها با فعالیت های روز تدوین گردیده و ساختار طوری طراحی گردیده که در همه زمینه ها بویژه مسایل صنعتی، معدنی و تجاری به صورت همسو پیش برویم و این ساختارها باید با شرایط جامعه و منطقه نیز منطبق باشد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 234,210,052
تعداد بازدید امروز : 14,072
تعداد بازدید دیروز : 39,887
تعداد بازدید هفته : 53,959
تعداد بازدید این ماه : 691,653
آخرین به روزرسانی : 1399/03/18 09:41

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.