• ششمین دوره آموزشی "بهره وری انرژی در صنایع انرژی بر" در بندرعباس

   این نشست در صبح روز چهار‏شنبه مورخ 95/12/4 در استان هرمزگان برگزار میگردد.

   این نشست در صبح روز چهار‏شنبه مورخ 95/12/4 در استان هرمزگان برگزار میگردد.

   ششمین دوره آموزشی "بهره وری انرژی در صنایع انرژی بر" از سلسه سمینارهای آموزشی گفتگوی انرژی است که با هدف ارتقاء فرهنگ انرژی در صنایع برگزار میگردد.

   در راستای استفاده بهینه از ظرفیت های سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو) در ایران، دفتر حمایت از مالکیت صنعتی در نظر دارد با همکاری سازمان یونیدو، ششمین دوره آموزشی "بهره وری انرژی در صنایع انرژی بر" از سلسه سمینارهای آموزشی گفتگوی انرژی است و با هدف ارتقاء فرهنگ انرژی در صنایع را در صبح روز چهار‏شنبه مورخ 95/12/4  در استان هرمزگان برگزار نماید.
    به گزارش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی، مخاطبین این سمینار آموزشی صاحبان، مدیران و کارشناسان واحدهای صنعتی و تولیدی و مشاوران انرژی، صنایع سیمان، آهن و فولاد، آجر، پالایشگاه و پتروشیمی، مدیران آموزش و روابط عمومی و کارشناسان و مدیران سازمان های دولتی و غیر دولتی آن استان در نظر گرفته شده اند.
    سخنرانان این سمینار آقای مهدی شکوری مشاور ارشد سازمان یونیدو، سرکار خانم دکتر شکیبا استاد روانشناسی صنعتی دانشگاه، سرکار خانم شکاری مدیر پروژه بهره وری انرژی یونیدو در ایران و آقای مهندس میرصالحی مدیرکل دفتر حمایت از مالکیت صنعتی خواهند بود.
    پروژه «بهره‌وری انرژی در صنایع انرژی‌بر» توسط تسهیلات محیط زیست جهانی (GEF)، در شاخه «تغییرات آب و هوایی» حمایت مالی شده و توسط سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (UNIDO) به عنوان کارگزار اجرایی GEF در ایران و شرکت بهینه سازی مصرف سوخت (IFCO) به عنوان همکار اجرایی دولتی، در دست اجراست. مراحل اجرایی این پروژه از سال 2012 با بودجه ای بالغ بر بیست میلیون و ششصد هزار دلار شروع شده و تا سال 2017 ادامه خواهد داشت.
    لازم به ذکر است شرکت در این دوره رایگان بوده و در پایان دوره به شرکت کنندگان از سوی سازمان یونیدو گواهی شرکت در دوره اعطا می‏گردد

    

    
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 236,847,908
تعداد بازدید امروز : 14,826
تعداد بازدید دیروز : 49,998
تعداد بازدید هفته : 315,397
تعداد بازدید این ماه : 964,774
آخرین به روزرسانی : 1399/05/24 02:09

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.