• دیدار معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت با هیات یونیدو در تهران

   دیدار معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت معدن و تجارت با هیات یونیدو در تهران

   دکتر برات قبادیان در ابتدای انتصاب خود به سمت معاونت آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت، معدن و تجارت دیداری با هیات عالی رتبه ای از سازمان توسعه صنعتی ملل متحد ( یونیدو) به ریاست آقای وانگ ژن مدیر کل منطقه آسیا و اقیانوسیه این سازمان داشتند و در خصوص پروژه های مشترک تبادل نظر کردند.

   به گزارش دفتر حمایت از مالکیت صنعتی وزارت صنعت، معدن و تجارت هدف از این سفر بررسی مفاد برنامه کشوری یونیدو در ایران (2021-2017) می باشد که اخیرا بین وزارت صنعت، معدن و تجارت به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران و سازمان توسعه صنعتی ملل متحد ( یونیدو ) به امضاء رسیده است.
   در ابتدای این دیدار الساندرو امادیو نماینده یونیدو در ایران گزارشی از ملاقات های آینده این هیات با سازمانها و وزارتخانه های مرتبط با برنامه کشوری ارایه داد. از جمله این وزارتخانه ها و سازماها، وزارت صنعت، معدن و تجارت، نیرو، نفت، جهاد کشاورزی، تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان حفاظت محیط زیست، اتاق بازرگانی ایران، موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی می باشند.
   در ادامه دکتر قبادیان ضمن خوش آمد گویی به میهمان ها و استقبال از حضور ایشان جهت پیگیری برنامه کشوری، اعلام داشتند: وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان مرجع ملی یونیدو در ایران آماده هرگونه همکاری جهت پیشبرد این برنامه در کشور میباشد.

   سپس آقای وانگ ژن که ریاست این هیات را نیز به عهده دارد اعلام کرد که در حال برنامه ریزی سفر مدیر کل سازمان توسعه صنعتی ملل متحد به ایران هستیم و امیدواریم این سفر تا آگوست 2017 صورت پذیرد. ایشان در خواست کردند چنانچه دولت جمهوری اسلامی ایران تمایل به امضای تفاهم نامه همکاری و یا ارایه پروپزال خاصی در حوزه فعالیتهای طرفین دارد، آمادگی خود را جهت اقدامات بعدی اعلام نماید. سپس پروژه هایی که در برنامه کشوری یونیدو مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و طرفین بر همکاری متقابل جهت پیشبرد این پروژه ها تاکید کردند.  

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 239,892,031
تعداد بازدید امروز : 38,323
تعداد بازدید دیروز : 64,948
تعداد بازدید هفته : 219,093
تعداد بازدید این ماه : 1,422,426
آخرین به روزرسانی : 1399/07/29 14:38

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.