• دیدار

   دیدار دکتر محمدرضا فیاض با آیت‌الله سیدیحیی جعفری

   دیدار دکتر محمدرضا فیاض با آیت‌الله سیدیحیی جعفری

   دیدار دکتر محمدرضا فیاض با آیت‌الله سیدیحیی جعفری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه استان کرمان

   دکتر محمدرضا فیاض دیروز صبح که به منظور معارفه رییس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمان به آن استان سفر کرده بود، در دیدار با آیت‌الله سیدیحیی جعفری، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان گفت: بیش از 23 هزار واحد تولیدی کوچک و متوسط با بیش از 14 هزار میلیارد تومان به چرخه تولید بازگشته اند.

   وی با بیان اینکه وضعیت صنعت در استان کرمان قابل قبول است، عنوان کرد: پروژه رونق تولید  در این استان توسعه خوبی داشته و تعداد قابل‌توجهی از  واحدهای تعطیل و نیمه تعطیل به چرخه تولید برگشته‌اند.

   معاون وزیر افزودند: ان‌شاءالله در سال آینده پروژه رونق واحدهای تولیدی ادامه خواهد داشت و با تکمیل آنها اتفاق‌های مبارکی رقم خواهد خورد.

   فیاض با اشاره به رکودی که در برخی بخش‌ها وجود دارد، گفت: به‌دلیل تورم بسیار شدیدی که داشتیم، این مقدار رکود اجتناب‌ناپذیر بود.

   ایشان ادامه دادند: با توجه به سیاست‌های موجود، دولت قرار بود روزه دو ساله بگیرد تا تورم را به حداقل برساند که می‌بینیم چند ماهی است تورم به زیر ۱۰ درصد رسیده و از این مرحله به بعد نیاز است مردم هم صبور باشند چراکه چرخه رونق در کشور اتفاق خواهد افتاد.

   آیت‌الله سیدیحیی جعفری، در این دیدار گفت: دولت یازدهم و مدیران این دولت در کشور به‌ویژه در کرمان کارهای بزرگی انجام داده‌اند اما مشکلات کشور به قدری زیاد است که این اقدامات نمود، ندارد.

   گالری
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 240,054,658
تعداد بازدید امروز : 14,176
تعداد بازدید دیروز : 59,979
تعداد بازدید هفته : 381,720
تعداد بازدید این ماه : 74,155
آخرین به روزرسانی : 1399/08/02 05:33

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.