• در نامه ای خطاب به مهندس نعمت زاده؛

   دکتر روحانی فعالیتهای ویژه دارای اولویت وزارت صنعت در حوزه تولید و اشتغال را ابلاغ کرد

   دکتر روحانی فعالیتهای ویژه دارای اولویت وزارت صنعت در حوزه تولید و اشتغال را ابلاغ کرد

   رییس جمهور پیرو بخشنامه ای به تمامی دستگاه ها برای ارائه برنامه ها و بسته های اجرایی جهت شتاب بخشیدن به تولید و اشتغال؛ در نامه جداگانه ای به وزیر صنعت، معدن و تجارت، فعالیتهای ویژه دارای اولویت و مدنظر خود را نیز در حوزه وظایف این وزارتخانه، به وی ابلاغ کرد.

    

   این ابلاغیه در جهت اجرای شایسته، همه جانبه و جهادی منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در سال "اقتصاد مقاومتی: تولید – اشتغال" و در ادامه اقداماتی که تاکنون در حوزه ماموریت های وزارت صنعت، معدن و تجارت در جهت تحقق سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی صورت گرفته است، صادر شده است.

    
   متن نامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی خطاب به وزیر صنعت، معدن و تجارت به این شرح است:
    
   بسم الله الرحمن الرحیم
   جناب آقای مهندس محمدرضا نعمت زاده
   وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت
    
   پیرو ابلاغ بخشنامه شماره 4243 مورخ 20 فروردین 1396 موضوع ارائه برنامه ها و بسته های اجرایی پیشنهادی آن وزارت برای تداوم و ارتقاء کمی و کیفی فعالیتهای مرتبط با سال "اقتصاد مقاومتی؛ تولید – اشتغال" ، بدینوسیله فعالیتهای ویژه دارای اولویت و مدنظر اینجانب در حوزه وظایف آن وزارت را به شرح زیر ابلاغ می نماید. لازم است تدوین برنامه اجرایی این فعالیتها با اولویت در دستور کار قرار گیرد و نتیجه را در زمانهای تعیین شده به اینجانب ارائه فرمایید.
   1-  با توجه به نقش سرمایه گذاری و تولید صادرات محور در توسعه اقتصادی و ایجاد مشاغل جدید در مقیاس بزرگ بالاخص برای فارغ التحصیلان جوان و همچنین ضرورت پیوستن به زنجیره تولید جهانی، برنامه اجرایی مربوط به تحقق این موارد را با همکاری وزیر محترم امور خارجه و وزرای ذیربط حداکثر ظرف مدت 4 ماه از تاریخ این ابلاغ.
   2-  برنامه ایجاد دگرگونی در نظام توزیع و واسطه گری با هدف بهره گیری حداکثر از فعالیتهای دانش بنیان به ویژه فناوری اطلاعات با همکاری وزیر محترم ارتباطات و فناوری اطلاعات و معاون محترم علمی و فناوری رییس جمهور، ظرف مدت سه ماه از تاریخ این ابلاغ.
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    

ستاد خبری مرکز حراست وزارتخانه

88846668

آدرس :

تهران، خیابان کریمخان، خیابان استاد نجات الهی، خیابان سمیه، نبش کوچه پورموسی، وزارت صنعت، معدن و تجارت

کد پستی :

1599691379

تلفن :

81771-81761

پست الکترونیک :

info@mimt.gov.ir

مجموع بازدیدها : 233,748,345
تعداد بازدید امروز : 30,920
تعداد بازدید دیروز : 41,871
تعداد بازدید هفته : 152,743
تعداد بازدید این ماه : 229,946
آخرین به روزرسانی : 1399/03/06 17:52

کلیه حقوق متعلق به وزارت صنعت، معدن و تجارت می باشد.